Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért járnak a pasik qurvákhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért járnak a pasik qurvákhoz ha mindent meg kapnak a párjuktol?

Figyelt kérdés
2008. nov. 26. 20:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%

Mert nem szeretik/tisztelik a párjukat. Aki tiszteli a másikat az nem tesz vele ilyet.

Vmi mégiscsak hibázhat a kapcsolatban, ha erre kerül sor. Az ilyen pasit dobni kell.

2008. nov. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Miért általánosítanak a nők? :)
2008. nov. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%

Ha járnak akkor annyira MINDENT nem kaphatnak meg otthon...

Vagy csak egyszerűen nem monogám típusok.

2008. nov. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%
Vagy a szerelmükön nem merik kiélni azokat a perverz szexuális vágyakat amiket egy hivatásos megcsinál.
2008. nov. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
98%
Ha szereti a párját,és mindent megkap,vagy legalábbis 80 %-ban,akkor nem fog elmenni,hacsak nem olyan fajta...de azzal meg nem érdemes kikezdeni,és nincs is olyan sok belőlük.
2008. nov. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%
Olyan vágyaik lehetnek amit otthon nem mernek elmondani vagy nem csinálnák velük a párjuk
2008. nov. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
16%

Ennek sok oka lehet:

változatosságra vágynak, új dolgokat akarnak kipróbálni amit estleg a párjukkal nem lehet, stb stb....de abban biztos vagyok ha egy férfi megkap szexuális téren mindent a párjától akkor nincs az az ok amiért qurvázni menne.

Gyorsan végeznék egy ilyen férfival.


KEYLA

2008. nov. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%

"de abban biztos vagyok ha egy férfi megkap szexuális téren mindent a párjától akkor nincs az az ok amiért qurvázni menne. "


Persze.Nem is hinnéd mennyi pasi megy el szimplán csak beszélgetni(!) ,mert a feleségével önhibáján kívül nem tud/tönkrement házasság, kibírhatatlan feleség stb.

Szóval mielőtt itt átharapnánk minden pasi torkát, illene magunkba nézni előtte egy picit. A férfiak messze nem olyan disznók ám, mint ahogy azt egyes nők képzelik, csak egyszerűbb ezzel dobálózni.

2008. nov. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudja mire költeni a pénzét...:)
2008. nov. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
69%

Az én párom míg nem voltunk együtt,előszeretettel látogatta a kupikat.Mióta együtt vagyunk nem.Igazat adok az előttem szólóknak,de kiegészíteném azzal,h szerintem lehet az is,hogy nem a minőséggel van a baj,lehet,h az a ff megkap otthon mindent,csak nem elégszer.

A párom mikor nem volt egyedül,soha nem járt ilyen nőkhöz,bár nem tartja megcsalásnak(csak érzelmileg,h a nőknek csalódás stb és mivel tudja,h a nők annak tartják)Ő azt mondja,ez csupán biológiai szükséglet volt számára(bár arra ott lehetett volna a marka is...na nem is értünk ebben egyet.)

2008. nov. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!