Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért járnak a pasik qurvákhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért járnak a pasik qurvákhoz ha mindent meg kapnak a párjuktol?

Figyelt kérdés
2008. nov. 26. 20:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
42%

1-akkor mégsem kap meg mindent

2-keresi az újdonságot

2008. nov. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem se kap meg mindent.... KÉT ember kell egy kapcsolathoz :) ahhoz is, ha megtudják beszélni... ha pl a nő nem beszédes, és a pasi ezzel tudja le a dolgot, az az ő hibája, sztem ^^ és buta az a nő, aki egy jó kapcsolatban nem hoz ki minden jót a szexből, és a párjából :)
2008. nov. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
78%

Attól, hogy a nő úgy gondolja, hogy mindent megad még előfordulhat, hogy a férfi úgy érzi, nem kap meg mindent.

Ha egy férfi mondja azt, hogy ő mindent megkap a házasságában amire szüksége van, akkor valóban biztos, hogy nem fog más nőre nézni. Akkor boldog és elégedett. :)

2008. nov. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nagyob nem értem miért kellett lepontozni a pénzes válaszomat holott ez az igazság.Valószínűleg nem csórikámék jár prostihoz, hanem akinek van miből.Az összes többi meg duma:ezzel az erővel 1.költhetné a párjára a pénzt 2. vagy a gyerekeire.FIGYELEM EMBEREK NEM MINIG a JÓ VÁLASZOKAT PONTOZZÁK FEL!És véleményem szerint a pasik pontoztak le.De hát ez van ha fájdalmas az igazság...
2008. nov. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
42%
Bocsi az elgépelésekért.Siettem.
2008. nov. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom honnan ered a mondás,de

A feleségnek kell a legjobb qurvának lennie!! -így szól azt hiszem--gondolom arra vonatkozin,hogy tudjon mindent megadni az ágyban a fréjének.


Na meg ven ez is


Qurvából lesza legjobb fleség- őket talán nehéz új kérésekkelmeglepi és sokmindenbennenne vannak.


MIért járnak ha "mindnet" megkapnak????

MIért járnának ha "mindent" megkapnak???

2008. nov. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
6%

bocsi

sietek és gyorsan írtam,de azért érthető,ugye?

2008. nov. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a pasik nem igazán járnak qrvákhoz, legfeljebb az egyedülálló kiéhezettek. Azon keveseknél, akiknek párjuk van és mégis járnak, agyilag valami nincs rendben - de a nőknél se, ha így is velük maradnak!
2008. nov. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
100%

A pénzes sarki kurv@k esetében : szopjon le aztán haladjunk tovább. Itt a házassággal van baj.

Ha csak sex-röl van szó, akkor a megismerés és felfedezés vágy varázslata a döntö szempont.

Mit rejt a másik bugyija ? milyen kemények a cicijei ? Hogyan élvez ? Ebben az esetben rendben lehet a házasság, csak legfeljebb a partner tiszteleténél és a racionalitásnál erösebb a leküzdhetelen kíváncsiság.

2008. nov. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
21%
Igazából.. a pasik olyanok, hogy szeretik a változatosságot, de szerintem azt elvárhatjuk tőlük, hogy ha van barátnőkük, akkor ne.. de végülis lehet hogy próbálnak más csajt is.. nekem egyik ismerősöm mondta, hogy ha strip10 -t néznek, az azért jó, mert meggyőződnek, hogy nekik mennyivel jobb csajuk van.. és pl nem ilyen mű az egész :)
2008. nov. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!