Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit varhatok 4 es fel honap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit varhatok 4 es fel honap utan a baratnomtol? Meg szuz de el szeretne vesziteni de azt mondja h meg kora es h meg varjunk 2 honapot. De eleg nehez mert sok mindent megenged es. Szoval elkezdjuk es nem fejezuk be

Figyelt kérdés
2008. nov. 26. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha te vagy az, akinek oda akarja adni magát, akkor már alapból szerencsés vagy, h találtál egy érintetlen lányt! Sztem megéri várni, hisz egy kapcsolat nem csak a szexről szól! Ha megteszitek, az azt jelenti, h annyira szeret és bízik benned, h átadja a testét és a tiéd lesz.! Sztem ez jó dolog, én bármennyit képes lennék várni a barátnőmre! Ha elkezditek és nincs "befejezve", akkor már pettingeltek? mert az is jó kezdetnek, bőven! Szerintem várj rá, és ne sürgesd, ez nem idő, hanem szeretet és bizalom kérdése! ;)
2008. nov. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Várj rá, hidd el megéri.Egy lánynak ez fontos, de az viszont jó hogy ezt-azt csináltok előtte-igy könnyeb lesz neki az első együttlét.Szóval türelem....:)


KEYLA

2008. nov. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
petting során is befejezhetitek...simogatással, orálisan, sztem próbáld ezek felé terelni igy nem lesz kínzás" a várakozás:D
2008. nov. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez durva mivel ismeros a helyzet.. figyelj.. ha nem akarja 4honap utan az szerintem azert van mert valamitol meg fel.. vagy attol hogy elhagyod vagy magatol a sex-tol. Ha azt mondod hogy sokszor elkezdtetek de nem fejeztetek be akkor azt is csinalhatod hogy elkezded masztizni.. lehet meg tetszeni is fog neki, es nyulj be a G Pontig.. kis ido mulva probald meg 2ujjal es minel bejebb hatolni... tobb mint valoszinu h a csajnak elszakad a szuzhartyaja es nem lesz tobbet ien gondotok :) Sok Sikert barmit is csinalsz
2008. dec. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!