Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik a legjob batanomnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a legjob batanomnek az egyik baratja akivel ugy kavargatnak. De kozbe a fiunak en is tetszek mert tudtomra adta. Es a fiu hagyna a baratnomet csak azert h velem legyen. De hat a legjob baratnomtol vegyem el.hu mit tegyek?

Figyelt kérdés
--egy csaj--
2009. máj. 19. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem belegondolhatnál, mi lesz majd, ha miközben Veled "kavar", egy másik lánynak jelzi majd hogy tetszik neki, és ha hajlik rá dobva is vagy. Ezért kár felrúgni egy barátságot.
2009. máj. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem is megtette ezt az egyik barátnőm és azóta nem beszélünk és már szakított a sráccal ráadásul nem is voltak együtt sokáig. Nem hiszem, hogy egy akármilyen srác megérné. Nem hiába mondják, hogy a fiúk jönnek, mennek, de igazi barátra nehéz szert tenni. Viszont, ha neked ezen még el kell gondolkodni, akkor szerintem már baj van a barátságotokkal.
2009. máj. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nincs baj a baratsagunkal tokeletesen meg ertjuk egymast ...mint a tesverek minden nap egyut vagyunk ...es hat valahogy nem tudom vele ezt meg tenni.nem fogom felrugni a 6 eves baratsagot..
2009. máj. 19. 20:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt nagyon jól teszed, és szerintem a barátnődet is fel kellene világosítanod, hogy milyen is a barátja. Ha tényleg olyan jó barátok vagytok, akkor meghallgat és ha okos lány, nem foglalkozik többet vele. Sok sikert, remélem minden jóra fordul!
2009. máj. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Meg beszeltuk de o folytasa tovabb..nah hat o tudja en nem szolok bele mert nem hianyzik hogy ezert tonkre menjen egy joo par eves baratsag..
2009. máj. 20. 13:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!