Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha valaki felelőtlenül él...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki felelőtlenül él szexuális életet, azzal a szándékkal, hogy majd úgy is elmegy abortuszra, akkor miért kefél?

Figyelt kérdés
Tudja egyáltalán az a személy aki elmegy abortuszra, hogy miről is van szó?
2008. nov. 19. 21:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előzővel, én írtam először a megerőszakolós példát a 72 órás esemény utáni tabletta tényleg sokkal humánusabb eljárás eszembe se jutott, köszönöm. Sajnos sok a felelőtlen idióta semmi mást nem tudok erre mondani, mert ha valami betegség stb tényleg elfogadható a kicsi egészséges fejlődését gátló dolog van akkor sztem elfogadható, de amúgy elítélendő.
2008. dec. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak!

Örülök, hogy végre valaki belátja, hogy mit kellene, és mikor tenni! Tényleg nem kellene több egészséges babát megöletni, csak ha beteg akkor menni abortuszra! Annyi védekezési módszer van, ha valaki kombinálná, akkor 100% lenne a védelme, és biztos nem lenne belőle egy nemkívánatos terhesség!

2008. dec. 6. 07:19
 23/23 anonim ***** válasza:
Egyetértek, az abortusz nem helyes, de itt nem tudjuk a világot megváltani. Felelőtlen emberek mindig lesznek, persze nem csak azok járhatnak így, de véleményem szerint a legtöbb eset a kis "felvilágosult tini p*csákkal" esik meg, akik annyira tudják, hogy mit hogy kell, és mégis így járnak...És még mostanában is, annak ellenére, hogy a szex nem tabu, sokan azt hiszik, hogy a megszakításos védekezés biztonságos...
2008. dec. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!