Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha valaki felelőtlenül él...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki felelőtlenül él szexuális életet, azzal a szándékkal, hogy majd úgy is elmegy abortuszra, akkor miért kefél?

Figyelt kérdés
Tudja egyáltalán az a személy aki elmegy abortuszra, hogy miről is van szó?
2008. nov. 19. 21:47
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Igen kivehető! Mivel 12 hétig kifejlődik mindene, és utána már csak nő!
2008. nov. 21. 06:16
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az előttem szólókkal, az aggódó vagy tehetetlennek tűnő pasiknak meg azt üzenem h nem csak a nő tud védekezni, a férfiak számára is ugyan úgy van fogamzásgátló mint a nők számára, így talán még az is elkerülhető lenne h egy nő azért esik sunyi módon teherbe h magához kösse a pasit. Amúgy úgy gondolom h néhány esetben elfogadható az abortusz pl ha megerőszakolnak vkit és teherbe esik, de alapjáraton elítélem, de leginkább azokat az embereket ítélem el akik nem védekeznek.
2008. nov. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
100%-ig igazat adok neked, mert én is csak azokat vetem meg, akik szándékosan nem védekeznek, mert igy jobban imponál a pasijának, és alapból szégyel elmenni fogamzásgátló tablettát felíratni, meg az amúgy is hízlal meg stb!
2008. nov. 21. 11:07
 14/23 A kérdező kommentje:
Amúgy, tényleg vissza taszító a videó, de én láttam egy olyat is, amiben UH-val nézik végig a magzat viselkedését, amíg megcsinálják a műtétet! Borzasztó! HA kiváncsiak vagytok arra is, elküldöm, vagy felteszem ide!
2008. nov. 21. 11:10
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

XY. válaszolónak:

Igen, a 12 hetes picibabának már mindene megvan, a szíve pedig már a 6. héttől dobog. Ezt nem hinni kell, ez tény. Szóval kár lenne azzal áltatni magadat, hogy a 12. héten végzett abortusznak csak egy kis "formátlan sejttömeg" az áldozata..

2008. nov. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Van olyan nő, aki él hal a gyermekékért, és nemsokkal a 8. hét után közli vele a gyermeke apja, hogy szivi mehetsz abortuszra, mert nem kell a gyereked...

Gyűrűvel az ujjon... Ergo így is lehetünk felelőtlenek...

Bízunk a férfiben...

Valószínű az a nő aki így viselkedik azt a természet nem anyának teremtette...

Ismerek olyan idős hölgyet, aki termékeny korában 13abortuszon volt túl 1év alatt.... Házasságban. És engem is arra buzdított, hogy ne tartsam meg a picit, mert a gyerek nyűg csak... Ezzel nem lehet mit kezdeni... Ha érzelmileg egészségesek bírnak maradni, akkor sajnálatos módon nagyon sok picit fognak még elvetetni, azért mert minek védekezni...

2008. nov. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

itt nem a védekezésröl beszélek, hanme ha véletlen mondjuk kiszakad a gumi ,a csaj terhes lesz, én hiába mondanám h tartsuk meg ha elakarja vetetni elveteti.

vagy például az olyan kapcsolatokban ahol már több éve vannak együtt de csak megszaitásos mondszerrel védekeznek ami ugy nem 100 százalék és mondjuk összejön egy gyerek véletlen a férfi nem tud mit tenni. nem azt mondom h nema mi hibánk hanem jo lenne ha két ember dönthetné el mi legyen a gyerekkel.

2008. nov. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Egyet értek veled is, nem a férfiakat hibáztatjuk, ugyan úgy hibás a nő is mint a férfi!
2008. nov. 22. 08:01
 19/23 anonim ***** válasza:
46%
Az abortuszt en nem itelem el,kozeli hozzatartozom tapasztalata alapjan. (es itt nem olyanokra celzok, akiket elottem irtatok, hogy pusztan nem akarnak vedekezni). Szerintem ha valakit megeroszakolnak az utcan/barhol, es nem tud ellene semmit tenni, annak igenis jarjon ez a lehetoseg, mert nem a sajat hibaja miatt tortent. Szerintem.
2008. nov. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Hát én ezzel nem értek egyet! Engem megerőszakoltak, és az volt az első gondolatom, hogy gyerek ne legyen belőle, ezért mentem az orvoshoz 72 órás tablettáért, mert ha valakivel ilyen történik, az az első önvédő gondolata, hogy mindent elrendezzen (nőgyógyász, látlelet, rendőrség) maga körül, mielőtt össze roskad és kisírja magát! Ja és engem csak akkor erőszakoltak meg, amikor úgy viselkedtem, kihívóan öltözködtem, és úgy is viselkedtem, azzal a gondolattal, hogy engem soha senki! Amióta megváltoztam, meg sem bámulnak a férfiak, és bátran megyek végig az utcán! Ez tavaly történt! Ennyit erről!
2008. nov. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!