Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha valaki felelőtlenül él...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki felelőtlenül él szexuális életet, azzal a szándékkal, hogy majd úgy is elmegy abortuszra, akkor miért kefél?

Figyelt kérdés
Tudja egyáltalán az a személy aki elmegy abortuszra, hogy miről is van szó?
2008. nov. 19. 21:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hát én is ismerek ilyet..és sosem értettem 18 évesen 3szor volt abortusza de mégsem védekezik,szerinte főlösleges!! De nem fogja fel...mi történik! Gondolom te is ilyen lányokra gondoltál..én ajnálom őket! :(
2008. nov. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Én attól vagyok kiborulva, hogy én próbálkozok, hogy lehessen kisbabám, és ha sikerül meghal, más meg azzal a véleménnyel nem védekezik, mert majd ha besikerül, akkor majd elmegy aburtuszra. Téves! HA már van olyan nagykorú, hogy tud szexelni, akkor tudjon védekezni is! Ha van olyan nagy lány, hogy eltud menni abortuszra, akkor tudjon fomamzásgátlót kérni!
2008. nov. 20. 06:32
 3/23 A kérdező kommentje:

Nem tudják, hogy miről van szó az abortusznál!

[link]

Nézznék ezt meg!

2008. nov. 20. 06:34
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj, a saját problémád miatt ne indíts kampányt, le merném fogadni, hogy amíg nem volt "bajod" le sem szartad az egészet.
2008. nov. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%

Teljesen egyet értek veled, én mindig is elítéltem az abortuszt. Akik pedig abortuszra mennek, azoknak meg azt kívánom, hogy soha de soha az életbe ne lehessen majd gyerekük!! Undorító, hogy a saját felelőtlenségük miatt megölik a saját gyermeküket, mások pedig mindent megadnának azért, hogy lehessen babájuk. Több ismerősöm is van, aki úgy esett teherbe, hogy buliban összefeküdt ezzel-azzal, még azt sem tudta ki az apa!

Remélem nektek összefog jönni a pici, sok sikert kívánok hozzá!

2008. nov. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van, igaza van az előttem válaszolónak! Egy szerencsétlen kisbabának azért kelljen meghalnia, mert a szülei ilyen felelőtlen alakok?? Nem tudom, hogy aki ilyet tesz, az mit "szólt" volna, ha az ő szülei gondolkodnak így..?!
2008. nov. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Mégis sokan lehordanak engem a sárgaföldig a véleményemért!
2008. nov. 20. 16:01
 8/23 anonim ***** válasza:

úristen, elbögtem magam, ilyen szörnyűséget még életemben nem láttam. nem is tudtam hogy ez ilyen, mármint h már enynire látszik a kis kezük meg ilyesmi. azt hiszem tényleg nem igazán gondol ebbe bele senki, de igy látni nagyon sokkolo volt.

egyébbként az a baj hogy a férfi nem sokat tehet ez ellen. mármint nem ugy értem h a nk a hibásak, hanem hogy ha lenne barátnm és terhes lenne és nem akarná megtartani én hiába akarnám az ő teste és én nem tudnék tenni ellene semmit.

2008. nov. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Basszus ezt be kellene tiltani, én azt mondom.
2008. nov. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
tényleg elhiszitek, hogy a kevesebb mist 12cm-es MAGZAT ennyire kivehető, hogy mi az?
2008. nov. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!