Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek elmondjam? Többi lent

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akivel már 3 éve barátok vagyunk és kb. 2 hónapja rájöttem, hogy többet érzek iránta. Azt már tudja, hogy biszex vagyok, de azt nem, hogy tetszik nekem mivel már 2 éve tetszik neki egy srác és most lehet hogy alakul köztük valami ezert nem akartam elmondani.

2019. jún. 18. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tennék tönkre egy barátságot a helyedben, ez túl nagy kockázat lenne nekem. Abból amit leírtál nem tetszel neki, vagy még nem tetszel neki, hisz tudja hogy biszex vagy és mégis egy másik srác után húzza a szíve, ha tényleg szerelmes abba a fiúba nem adná fel az ismeretlenért főleg így hogy közelebb van a céljához. Ha tényleg ő kell és nem tudod elfogadni hogy csak barátok legyetek, akkor szerintem várj még, küld kis jelzéseket és figyeld a reakcióját.
2019. jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha úgyis lesz barátja...

felesleges.

2019. jún. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp elmondanám. Megmondod neki, mi baj lehet belőle? Max megmondja, hogy ő nem érez vonzalmat irántad. Ha tényleg jó barátnők vagytok ugyanolyan marad a barátságotok.
2019. jún. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért nem ártana tudni,hogy neki amúgy mi a véleménye a bisexekről?

A lányos dolgokról (leszbikusság).


A barátok vagytok pedig mit takar?

Lógtok együtt?

buliztok együtt?

vannak csak csajos programjaitok?

2019. jún. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mi a velemenye erről, mert amióta elmondtam nem igazán került szóba. A barátság pedig azt jelenti, hogy elég sok időt töltünk együtt, meg szoktunk együtt lógni, meg régebben együtt is aludtunk, de azota nem szval lehet h amiatt
2019. jún. 21. 11:25
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

En egy kicsit cafolnam az elottem szolot miszerintem mi baj lehet belole? Ugyanis nem egyszer tapasztaltam meg akar barati korbol akar szemelyesen hogy ha valaki szerelmet vall neked lehettek barmilyen jo baratok akkor is ott lesz az a kis feszultseg, benned van hogy a masik tudod hogy tobbet akar, nyilvan nem alszol vele nem akarsz olyan kozel kerulni hozza akar tudat alatt is es ez az eltavolodashoz vezet.

Az elso es legfontosabb lenne hogy deritsd ki o vevo e a leszbikussagra, mert ez egy nagyon fontos dolog, en peldaul egyaltalan nem itelem el es nincs semmi bajom ezzel, de nem is baratkoznek olyannal aki a noket szereti:/

2019. jún. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha el is mondod neki,mimdenképpen tedd hozzá,h csak elméleti a kérdés. Talán úgy nem ijed meg annyira. ;)
2019. jún. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!