Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Elmondjam e a barátnőmnek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam e a barátnőmnek, hogy voltam fiúval kíváncsiságból?

Figyelt kérdés

Ti elmondanátok?

Miért?

Miért ne?

16éve volt.



2018. szept. 5. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ne mondd el...ki tudja h mit reagál
2018. szept. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem se mondd el.Ha a barátom ezzel állna elém,a hányinger elkapna..komolyan mondom inkább ne tudjak róla,hogy túl van már a buzuláson.
2018. szept. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
Ne mondd el. Semmiképpen. Maradjon a te titkod, iszonyú kiábrándító lenne ha kiderülne hogy az akit szeretsz homár.
2018. szept. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Túl rég volt ahhoz, hogy elmondd szerintem. Felesleges már. Max egy későbbi beszélgetésből kiderül, hogy áll ehhez a témához.
2018. szept. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Beszélgetés közben tereld a témát a melegek és biszexek irányába, mond el, hogy téged nem zavarnak. Reakcióiból látod és hallod majd a véleményét. Ha pozitívan áll a dolgokhoz és elfogadónak mutatkozik, akkor vesd fel, hogy mit szólna, ha neked is lett volna ilyen kalandod. Ha nem zavarja, akkor elmondhatod, ha zavarja, mond, hogy csak poénkodtál.
2018. szept. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
#3 Ha homár akkor hogy jött össze egy nővel te agresszív észlény?
2018. szept. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Ha szeretnél újra belemenni ilyesmibe akkor mint az egyik előző válaszoló mondta ,célozgatva kipuhatolhatod a hozzáállását,de ha nem,akkor felesleges megkockáztatni,hisz nincs jelentősége.
2018. szept. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szakítanék, ha a pàrom közölnè, hogy volt ilyen. Nem kapnèk undort. De én nagyon elfogadó vagyok. Ès véleményem szerint semmi undorító nincs benne. Örülnék, ha a párom ezt megosztaná velem. Szerintem fontos, hogy tudjunk egymàsról dolgokat. Ha ez nem mellettem történt, akkor oké. Szerintem ha valakivel komoly kapcsolatban vagy, akkor fontos, hogy ismerd azt az embert, akivel összeakarod kötni az életed. Ha emiatt vége lenne a kapcsolatotoknak, nem kár érte. Semmi rosszat nem csináltál, hogy titkolóznod kelljen. Puszi.
2018. szept. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
17 eves taknyos fejem azt mondj, hogy ne mondd el, mert igazabol nem csaltad meg, sot nagyon regen volt, engem se erdekelne forditott esetben, mert reg volt, de azert fura lenne, szoval semmikepp se mondanam el, HA kivancsisagbol volt az egesz.
2018. szept. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak ilyen emberekkel ne hozzon össze a sors.

Ki akar egy olyan emberrel együtt élni, akiről nem tud elég komoly dolgokat?

Bíztassátok csak a titkolózásra. Gratulálok azoknak, akik erre bíztatják a kérdezőt. Csak annyit kívánok nektek, hogy előttetek is titkoljon el dolgokat az az ember, akivel az életed összeakarod kötni. Ha egy ilyen dolgot nem bírsz vele közölni, nem bízol benne, nem bízol a kapcsolatotokban, hogy ezt kibírná. Szerinted ez jó?

2018. szept. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!