Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok ti hogy mondtáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok ti hogy mondtátok el a szüleiteknek hogy nem csak a pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
Vagy az ilyet egyáltalán be kell vallani, vagy egyszer csak lebuktatok vagy ez hogyan működik. Mert én mar pár éve titkoltam és nem is tudom lehet hogy amolyan teher leesne rólam ha tudnák ők is...
2019. jún. 16. 20:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

hát sajnálom:-( sajnos nem minden szülő elfogadó

pedig mennyivel jobb lenne sokminden

2019. jún. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hát igen sokkal könnyebb lenne. De azt a még lányként nehezebb is lányt találni a szülők sem fogadnák el combo nekem ez jutott :D
2019. jún. 21. 21:57
 13/13 anonim ***** válasza:
89%

Amíg nem lesz nő nemű párod felesleges elmondanod bárkinek is hogy biszexualis vagy.

A nemi életed nem a szüleidre tartozik.

Nekem csak szexuális kapcsolatom volt nőkkel úgyhogy az ég világon senki nem tud róla hogy bi vagyok. Talán pár közeli ismerősöm sejti, de ez nem érdekel. 32/ bi nő

2019. júl. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!