Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok ti hogy mondtáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok ti hogy mondtátok el a szüleiteknek hogy nem csak a pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
Vagy az ilyet egyáltalán be kell vallani, vagy egyszer csak lebuktatok vagy ez hogyan működik. Mert én mar pár éve titkoltam és nem is tudom lehet hogy amolyan teher leesne rólam ha tudnák ők is...
2019. jún. 16. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Amíg velük élek sehogy, nem kockáztatom meg hogy a homofób szülők ártsanak nekem a szexualitásom miatt. Meg szerintem nincs hozzá közük :D
2019. jún. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Amugy az én szüleim sem csípik az ilyesmit csak hát ezt nem az ember dönti el hogy kikhez vonzódik ugye szóval ez nehéz. De azt sem akarom hogy egész életemben titkolnom kelljen mert az sem jó.
2019. jún. 16. 20:59
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Én vasárnapi ebéd közepén nyögtem be, hogy már voltam lánnyal is meg fiúval is.

Apám elájult, anya szájából meg kifolyt a leves.

2 hétig üvöltözek aztán rájöttek, hogy ettől nem, lesz jobb, szóval lenyelték.

Azóta minden király.

2019. jún. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 jdfGabrella ***** válasza:
Még sehogy
2019. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én anyumtól kértem tanácsot hogy mit csináljak ha beleszerettem egy lányba miközben van kapcsolatom egy sráccal. Mivel mindkettejüket szeretem. Megkérdezte hogy mi a probléma, az hogy lány, vagy hogy beleszerettem miközben kapcsolatom van. Mondtam hogy az utóbbi és nyugtázta majd adott tanácsot.

Semmi se változott köztünk azóta.

2019. jún. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezek elég kemény sztorik amúgy :D hát engem megölt volna anyukám ha elmondom neki főleg egy vasárnapi ebéd közepén... :D meg sajnos ő amugysem fogadja el ha egy lánynak bejönnek más lányok is és ez eleg nehézkes.
2019. jún. 16. 21:17
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szombati ebéd után mondtam el.

Apukám rámnezett és azt mondta:tudom!

Anyukám is hasonlóan meglepett:mondta apád!

Mivel teljesen másra számitottam gyakorlatilag szóhoz sem jutottam.

Végülis apu volt aki még annyit hozzá tett,hogy:"szerinted mifele apa lennék,ha még ezt sem tudnám? És az hogy kiket szeretsz nem változtat a dolgon,a gyermekünk vagy.

Aztán leküldött csokiért.

Még nem kérdeztemmeg,hogy honnan tudja.

A barátnőimet is jól fogadták.

Szovál nálunk jólment.

2019. jún. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szerencsés vagy! :)
2019. jún. 17. 13:17
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem mondtam el, de anya biztosan jól fogadná. Egyszer megkérdezte hogy leszbikus vagyok-e, én meg mondtam neki hogy nem, erre ő: pedig jobban járnál! Meg hogy nem kéne aggódnia hogy teherbe esek, meg ilyesmik:D
2019. jún. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jó neked! :D nekem anyum biztos nagyon rosszul fogadná... :/
2019. jún. 20. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!