Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Létezik ilyen? Lehet, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen? Lehet, hogy így maradok?

Figyelt kérdés

Régen tetszettek a fiúk meg minden de már évek óta a lányok érdekelnek mozgatják meg úgy hogy én is lány vagyok fiúk már nem is érdekelnek. Tudom hogy biszex vagyok meg hogy nem leszek leszbikus soha de rendesen olyan érzésem van már mintha az lennék.

Kérlek segítsetek már nagyon kétségbe vagyok esve. 😫😞


2019. máj. 19. 22:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Régen tetszettek a fiúk", és ugyan nem írtad, de le is feküdhettél velük, így leszbi már nem lehetsz. De miért kell felcímkézni magad?

A biszexeknél gyakori, hogy az egyik nem jobban vonzza őket, mint a másik. Sőt, kevés olyan van, aki 50-50 %-ban vonzódik mindkét nemhez.

Azért, mert most évek óta a saját nemedhez vonzódsz, felesleges aggódnod. Nincs semmilyen szabály arra, hogy meddig tart az, hogy valamelyik nem egyáltalán nem, vagy alig érdekel. Bármikor találkozhatsz egy olyan sráccal, aki átbillenti a vonzódásodat a fiúk felé.

Próbálj meg kevesebbet aggódni, és azt élvezni, ami van. Csajozzál, de közben ismerkedj srácokkal is, kb azon a szinten, hogy barát. Minél több ilyen barátod lesz, annál nagyobb az esélye, hogy megtalálod azt, aki a fiúk felé billenti a szexuális érdeklődésedet.

2019. máj. 24. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!