Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Most már ilyen maradok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már ilyen maradok?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és két napja leoboáztam egy srácot,és mit ne mondjak nagyon jó volt,annyira hogy ma megint megtettem,és még szeretném. Most már ilyen maradok,vagy ez egyfajta kiélés egy darabig utána pedig elmúlik?

2015. márc. 31. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen.
2015. márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen vagy mióta megszülettél, csak nem tudtad magadról.
2015. márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem is oboázz
2015. márc. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ez az,hogy csak a szopás érdekelt,a többi nem.Ilyennek is születhet az ember?
2015. márc. 31. 15:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen. Én is inkább a szopást szeretem a fiús szexben.
2015. márc. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én klarinéton játszom
2015. márc. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz oboázni nálam is megteheted, csak én durvábban fogok a szádba élvezni.
2015. ápr. 1. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az ember szexuális érdeklődése az évek során fokozatosan változik, bővül, átalakul. Nincsen olyan, hogy homoszexuális vagy heteroszexuális ember, hanem adott pillanatban adott szexuális vágy és társas kapcsolat iránti igény van. Sokszor nem a partner neme, hanem a partner személye határozza meg az érdeklődés módját. Én meleg férfiként sokszor éreztem azt, hogy hetero fiúk rajonganak értem, szerelmesek belém, de a szexuális vágyuk nem felém irányul. Ugyanakkor volt olyan időszak az életemben, amikor lányba voltam szerelmes, sőt, szexuális aktusunk is volt.

Neked nincs más teendőd, mint megélni a vágyaidat, keresni a tartalmas kapcsolatokat, vagyos olyan embereket, akikkel a szexuális együttlét röpke pillanatai mellett is jó kapcsolatban lehetsz.

A legfontosabb azonban, hogy az egészségügyi kockázatokkal az első pillanattól kezdve tisztában legyél, ugyanis a HIV fertőzést megkapni 4 pillanat alatt lehet, ez ellen muszáj védekezned!

2015. ápr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!