Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Végleg így maradok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végleg így maradok?

Figyelt kérdés

Már két éve, hogy a lányok vonzanak el is tudnék velük képzelni egy kapcsolatot viszont a fiúk már nem is annyira mint régebben. Lehet hogy így maradok? 18/l

Van valaki aki hasonló szituációban van mint én?



2019. jan. 23. 19:40
 1/9 A kérdező kommentje:
Rendesen már leszbikusnak érzem magam.
2019. jan. 23. 20:31
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Ugyanez csak én nem bánom. Elegem van a fiúk viselkedéséből, jobban elvagyok a lányokkal, szívesebben is ismerkedek velük. Persze alapból is jobban vonzzanak. (régen nem így volt) Szerintem én így maradok, meg remélem is, de egyáltalán nem biztos hogy te is. Majd kialakul nem lehet előre tudni.
2019. jan. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Van egy olyan érzésem, hogy én is így maradok. Pedig régen tényleg konkrétan csak a fiúk vonzottak velük tudtam elképzelni egy kapcsolatot.

Köszi a választ egyébként. :)

2019. jan. 23. 21:08
 4/9 A kérdező kommentje:

Bár a nyáron csókolóztam fiúval és felizgatott mondjuk nem voltam szerelmes belé. Vágytam a csókjára de ez elműlt mert egy hazug gerinctelen idióta mint kiderült. Vágytam arra is, hogy egy igazi lovag majd eljön értem de szorongok ezen, hogy mindent elrontok mert biszex vagyok.

És el is illanak a vágyak. De most konkrétan azt érzem hogy milyen jó lenne egy barátnő. Nem értem ezt az egészet.

2019. jan. 23. 21:21
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Régen engem is csak a fiúk, jó régen. :D Előre ne szorong ezen ráérsz majd később szorongani ha lesz képben valaki.:D Na de viccen kívül tényleg ne stresszelj ezen, sokan vagyunk még így, meg ennél sokkal bonyolultabb helyzetben is. :D Majd úgyis kialakul, befolyáslni nem tudod.
2019. jan. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

csatlakozom az így maradtak klubjához XD én leszbikusnak is mondom már magam... :D hiába volt hosszabb kapcsolatom fiúval ha egyszer az még akkor volt, mikor nem esett le, hogy a lányok... :D most meg marhára nem kell pasi :D

majd idővel elválik, ne stresszelj rajta :D ha úgy maradsz az is király, hidd el :)

2019. jan. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

+1

Egyszer kipróbáltam lánnyal, azóta nem kell pasi. :D

22/L/bi(?)

2019. jan. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

Az, hogy most a lányok hoz vonzódsz jobban, nem jelenti azt, hogy többet rá se tudsz nézni a pasikra. A biszexualitás egyik meghatározó jellemzője, hogy nem egyformán vonzódunk mindkét nemhez. Azt nem tudom, hogy mitől, és mikor változik a vonzódás iránya, de változik.

Azt meg ne feledd, hogy nő vagy. És, mint a legtöbb nő, a tudatod mélyén biztos te is szeretnél családot. Mikor ez a vágy felerősödik benned, akkor biztos, hogy a férfiak fognak jobban vonzani. Addig meg éld az életed! Csajozzál, vagy pasizzál, mikor melyikhez van kedved, vagy melyik vonz jobban. Éld az életedet, élvezd a pillanatot amiben vagy!

2019. jan. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

+1 itt is✋

Nálam is atbillent a merleg

Abszolut nem banom

2019. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!