Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A baratnom rabeszelt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom rabeszelt, hogy csokolozzak vele! O leszbikus En eddig hetero voltam! Ezutan az is maradok?

Figyelt kérdés
2016. okt. 24. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem úgy tűnik a kérdésből mintha túl izgatott lennél, szerintem tuti hetero vagy.
2016. okt. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerinted ez valami vírus, ami testi kontaktussal terjed?
2016. okt. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na jo tudom,de azert nem egy megszokott,elfogadott dolog,hogy ket no csokolozik!
2016. okt. 24. 23:03
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Nyugi van aki egyszer kipróbálja aztán többet sosem. Ettől nem vagy leszbikus. Csak kipróbáltad és ennyi.
2016. okt. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Most hogy jon ide hogy elfogadott-e vagy sem?! Amugy ilyen idiota kerdeseknel tenyleg a fejemet fogom hogy ennyi ostoba ember hogy letezhet. Figyelj en is meg tudok csókolni akár egy csúnyább embert is hülyeségből/buliból csak szimplán.. azt attol nem vonzodok hozzá... szerinted ha megteszed pl hülyülésből de nem élvezed akkor leszbikus "lettél"?! Gondolkozzal mar
2016. okt. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolso!


Azert poenbol megsem csokolozok a sajat nememmel!

Vagy Te igen?

Es ez azert elgondolkodtato szamomra tovabbra is megha Teged zavar.."

2016. okt. 25. 21:47
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Tetszett? Beindított? Csinálnád más lánnyal? Ha igen, valszeg nem vagy heteró.
2016. okt. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem tetszett es nem indultam be , teljesen kozombos volt reszemrol!

O persze beizgult ereztem...

Es nem vagyom ra megegyszer!

2016. okt. 26. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!