Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tegyek ha hiányzik hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha hiányzik hogy nővel legyek de van barátom?

Figyelt kérdés

Évekig lányokkal jártam, kb. 5 hónapja vagyok egyūtt egy pasival. Tudja hogy biszex vagyok és nem zavarja de szerintem nem gondolt még abba bele hogy nekem hiányozni fognak a lányok... Hűséges típus vagyok nem fogom megcsalni de egyre jobban hiányzanak a nők. Most mégis mit tegyek? :/

22/L



2016. okt. 13. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Vesd fel neki egy édes hármas lehetőséget egy csajjal. Lehet, hogy még ő is díjazná.:)
2016. okt. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RRR ***** válasza:
100%

a haverom csaj szintén bi

együtt "vadásznak" csajokra és hazaviszik őket....

2016. okt. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
92%
Azt hiszem nálam rosszabb a helyzet. Én még sosem voltam lánnyal, és már alig bírom visszafogni magam, hogy kipróbáljam. Komoly párkapcsolatban élek és hűséges vagyok.
2016. okt. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Ugyanúgy vagyok, mint az utolsó. :D Csókváltásokon kívül még nem volt dolgom nővel és komoly kapcsolatban élek egy férfival, de egyre inkább vágyakozom egy nő után. Nem egyszerű... Ráadásul én sem tudom, hogy mit tegyek.

L/22

2016. okt. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Az én párom is biszex, de neki meg van engedve hogy csajozzon. :)
2016. okt. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

Èn èpp szingli vagyok

18L/B

Ès ugye rajonganak èrtem a pasik ès az egyikkel jóba vagyok nagyon,elfogadja hogy biszex vagyok,azt mondta ha esetleg összejönnènk őt nem tartaná megcsalásnak ha lánnyal lennèk csak pasival..bár mindenki más ès szerintem nèzőpont kèrdèse de van benne valami. Ki bírná ki ès mièrt vonnánk meg az örömöket magunktól hamár úgyis mindenki azt mondogatja: Egyszer èlünk! (Őőö..true!:DD)

2016. okt. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az én barátom megcsalásnak tartja nővel is, pont azért, mert tudja hogy sokáig csak nőkkel voltam.
2016. okt. 14. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!