Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogyha velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha velem van barátom pár napig akkor megorulok tole egy ido utan, ha pedig visszautazik Győrbe, akkor majd meghalok annyira hiányzik?

Figyelt kérdés

Én szegedi lány vagyok. Alig vártam most is, hogy elmenjen, mert itt volt egy hetet, most meg kaparom a falat meg sírok, hogy nincs itt es legszivesebben azonnal elindulnek hozza. Miert??

22/L


2016. szept. 1. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
se vele, se nélküle... ezért!
2016. szept. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 hónapja vagyunk együtt, nem erről van szó. Mi erre a megoldás??
2016. szept. 1. 14:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi is távkapcsolatban vagyunk, pontosan ezt szoktam érezni.

Nemrég két hétet együtt töltöttünk, a végén már majd' megbolondultam, annyira vágytam vissza a közegembe...


az ember sokáig egyedül van, aztán mikor végre találkoztok, addig annyira kimerülsz a vágyódásban és olyan sokat vársz a találkozótól, hogy végül csalódás lesz a vége. Olyan, mint amikor nagyon vártad az osztálykirándulást és az indulás reggelén már nem is érdekelt annyira...

2016. szept. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azt gondold végig, hogy miért érzed úgy, hogy megőrülsz tőle, ha sokat vagytok együtt. Valami biztos kiváltja ezt. Ha az ok megvan könnyebb megoldást találni rá.
2016. szept. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Végig gondoltam, és azért van ez, mert mikor egyutt vagyunk minden egyes percet egyutt akar tolteni, meg a boltba se mehetek le egyedul es ez nagyon orjito. Szerintem ennyi ter kene, attol mert epp egymasnal vagyunk.
2016. szept. 1. 14:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem illetek össze valójában. Csak egy idealizált képbe vagy szerelmes. Ha itt van akkor viszont a valójában látod és nem tetszik. Ha elmegy akkor újra azért sóvárogsz ami nem ő csak te szeretnéd hinni hogy ő.

Nincs jövője a kapcsolatnak.

2016. szept. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Elég sok idealizált képbe lehettél szerelmes:D de amúgy bölcs vagy.😂
2016. szept. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!