Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Annyira hiányzik, megorulok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira hiányzik, megorulok. Szerintetek?

Figyelt kérdés

van egy fiu,akivel 2 honapig jartam. Annyira jo volt vele minden,az elejetol fogva, olyan boldog voltam mint meg soha:( Aztan idot kert egy hulyeseg miatt,mert osszevesztunk, de en nem hagytam, kerestem folyton,nem irt soha semmire vissza, amikor mar vegleg feladtam,keresett, aztan beszelgettunk es ugy volt hogy talalkozunk, hogy megbeszeljuk a dolgokat. Talalkoztunk, de nem az volt ,mint amire szamitottam.. Lefekudtem vele vegul, aztan nem keresett,majd en irtam neki hogy akkor most mi van velunk?! es azt mondta neki most nem kell kapcsolat,mert megy kulfodlre melozni..elegge csunyan beszelt velem,megbantott..

Szinte le se zartuk rendesen,mert fogalmam nincs mi zajlik vagy zajlott le a fejeben :(

Azota nem beszeltunk,ha talalkoztunk is valahol,nem is koszontunk egymasnak, de valami furat latok az arcan, olyan mint aki banja az egeszet..vagy nemtudom..

De nekem rettentoen hianyzik, de ot nem erdekli hogy mi van velem, mert nem is keres..Es meg nem ment ki kulfoldre..de a regi munkahelyet otthagyta..

Tudom, nem jartunk sokaig, de nekem eddig o volt az elso komolyabb baratom.. Es annyira jo volt vele minden..

Mit gondoltok errol? lehet ebbol majd meg folytatas? Valaki volt mar hasonlo helyzetben?



2015. máj. 12. 16:43
 1/6 anonim válasza:

En errol azt gondolom hogy,ne adj neki meg egy eselyt.Ha szeretne akkor bocsanatot kert volna,vagy megkeresett volna.Csak kihasznalt teged.

Ha nem tudnand elfelejteni akkor ha talalkoznatok alj ele,es kerdezd meg hogy most megis mi van velunk?

Es ha megbeszelitek,elmondja miert csinalta ezt.Lehet hogy osszejottok.

2015. máj. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak kihasznált. Ha komoly szándékai lennének veled, akkor nem bántott volna meg. Ne fuss utána, majd keres, ha akar valamit, de szerintem ez halott ügy.
2015. máj. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem pont ilyen,de hasonló helyzetben voltam már.Szerintem azért nem zárta le veled rendesen a dolgot,és azért beszélt csúnyán veled,mert soha nem vett komolyan,és már valahogy megakart tőled szabadulni.Ennek ellenére te mégis rajongtál érte,és ezt ki is mutattad felé,kicsi túlzásba vitted.Ez meg őt irritálta.Ebbe a hibába én is beleestem annó.Már látom,hogy elvakítottak az érzéseim.Neked is csak azt tudom tanácsolni,hogy ne fektess ebbe az egészbe több energiát,mert nem éri meg.Akit ebben a pasiban szeretsz,az csak egy illúzió,ami nem is létezik valójában.Idővel találsz nála jobbat.Bár még én sem vagyok egészen túl rajta így több,mint fél év után sem,de hiszek ebben,már csak ez éltet.

2015. máj. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szerintem az elején komolyak voltak a szándékai, mert pont ő félt attól hogy becsapom,mint az exe ,meg mellettem volt mindenben, és egyszeruen amikor a szemembe nezett es mondta hogy szeret nem tudtam nem hinni neki:(

Most ugy érzem nincs ebből kiut..

pedig már 1 hónapja :(

2015. máj. 12. 17:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Én meg hosszú hónapokig szenvedtem,és kicsit még most is,így ilyen sok idő elteltével.Viszont talán már kinyílt a szemem...Szerintem arra ne alapozz soha,mit mondott az elején,vagy hogy viselkedett.Bárki tud kapcsolatot meg érzelmeket színlelni a szexért,a férfiak többsége meg főleg.Ha kellenél neki,most is melletted lenne,de nincs.Az is lehet,hogy csak egy röpke fellángolás voltál számára.Én is így jártam,mint már írtam.Nehéz ezt elfogadni,tudom,de idővel muszáj.
2015. máj. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ. Igen nagyon nehéz, hogy én igy beleszerettem ő meg..

Egy hónap mulva megyek ki én is dolgozni, szóval ha ő nem lép le, majd én.. remélem ugy könnyebb lesz.

2015. máj. 12. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!