Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ti ezt hogy oldanátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ezt hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, 21 éves,a fiúkat szeretem. Van egy barátnőm, 15 éves korunk óta a legjobb barátnők vagyunk. kb 2 hónapja voltam fent náluk (a szüleinél) és előttem öltözött át, akkor láttam először meztelenül. Azóta egyfolytában azon jár az eszem, hogy milyen jó lenne vele ágyba bújni. Előtte sem vele, sem más lánnyal kapcsolatban még nem is gondoltam ilyesmire. Ezt sem nevezném vágynak, inkább kiváncsiság ez. De nem merem neki szóba hozni, sosem beszéltünk ilyesmiről egy szót sem, és ha emiatt megszakadna a barátság, belehalnék. Mit tegyek?
2019. máj. 17. 18:22
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Igen, ő is élvezi nagyon és bár mindketten kezdők vagyunk ezen a téren, úgy érzem összehangolódtunk, egymás örömére vagyunk. Istenien csinálja, hiszen tudja, mi a jó egy nőnek...
2019. jún. 19. 05:36
 22/22 he84 ***** válasza:
51%
Na akkor jó. Nem baj az, ha még kezdők vagytok, eléggé ritka az, aki elsőre jól csinál dolgokat. Gyakoroltok, figyeltek egymásra és akkor jobb lesz idővel jobb esetben. Persze ehhez őszintén kell egymással erről beszélni, kommunikálni megfelelően. Az azért tévedés, hogy csak egy nő tudja mi jó egy másik nőnek. Egyrészt a férfiak is meg tudják tanulni, másrészt meg minden nőnek kicsit másképp jó, ez is lehet egyéni.
2019. jún. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!