Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ti ezt hogy oldanátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ezt hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, 21 éves,a fiúkat szeretem. Van egy barátnőm, 15 éves korunk óta a legjobb barátnők vagyunk. kb 2 hónapja voltam fent náluk (a szüleinél) és előttem öltözött át, akkor láttam először meztelenül. Azóta egyfolytában azon jár az eszem, hogy milyen jó lenne vele ágyba bújni. Előtte sem vele, sem más lánnyal kapcsolatban még nem is gondoltam ilyesmire. Ezt sem nevezném vágynak, inkább kiváncsiság ez. De nem merem neki szóba hozni, sosem beszéltünk ilyesmiről egy szót sem, és ha emiatt megszakadna a barátság, belehalnék. Mit tegyek?
2019. máj. 17. 18:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
32%
vezesd rá finoman én azt ajánlom a kíváncsisság nem bűn 😀 ja am pasi vagyok 25 😀
2019. máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem meg egy barátságot ezzel nem éri meg elrontani. Inkább ne kockáztass.
2019. máj. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 he84 ***** válasza:
Finoman vezesd rá, mondd el neki óvatosan, aztán ő tőle függően kiderül, hogy lesz-e bármilyen lépés az ügyben. Ha emiatt megszakad a barátság, akkor az ő részéről nem is volt ez igazi barátság. Legalább így kiderülne. De ettől még nem kívánom azt, hogy szakadjon meg a barátságotok.
2019. máj. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi egyszer becsíptünk barátnőmmel, és mondtam neki, hogy mi lenne ha megujjaznánk magunkat egymás előtt? Természetesen első körben úgy is volt, aztàn minél jobban felizgultunk, annál jobban meg akartuk mutatni a másiknak, hogy nekünk mi a jó... meg is mutattuk :)
2019. máj. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Hát, vagy ha úgy terelődik a szó,akkor dobd fel, hogy múltkor mikor láttad..... Nem vagy leszbi, de az ő teste lázba hozott. Ez 1 bók is és a reakciót is látni fogod. Ne legy tolakodó, ez 1 elültetett mag....lehet csak 2 hónap múlva fog kikelni😏😉
2019. máj. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
50%

Akko sürgősen kedjétek a leszbis témákat.

Csak akkor tudhatod meg,hogy benne lenne e vagy sem.

2019. máj. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Na, nem tudom, követi-e valaki még ezt a posztot: Nagyon fontos esemény történt szombaton. Egy fesztiválon voltunk a barátnőmmel, enyhén szólva ittasak voltunk és a kedvenc zenekarunk koncertjén ugráltunk meg visítoztunk.. :) amikor az egyik számnak vége volt és összeölelkeztünk, a barátnőm a két tenyere közé vette az arcomat, és hosszan megcsókolt. oké, tulajdonképpen csak szájrapuszi volt, de én azt hittem ott ájulok el a helyszínen, minden erő elszállt belőlem, percekbe telt mire rendbe jöttem. A koncert ment tovább, haza meg külön mentünk, úgyhogy nem beszéltünk erről, tegnap pár szót cseteltünk próbáltam a csók felé terelni a témát, szerintem egyáltalán nem emlékszik rá...Csütörtökön fogunk személyesen találkozni, eldöntöttem, hogy kertelés nélkül elmondok neki mindent. Vajon jól teszem ezt?
2019. máj. 20. 11:38
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

#7

Az jó, ha megbeszélitek a koncerten történteket. De lehetőleg ne támadd le, hanem finoman kérdezd meg, hogy emlékszik-e arra, hogy mi történt az egyik szám után.

2019. máj. 21. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 he84 ***** válasza:
100%
Azért ennyire ne éld bele magad kérdező. Ugyanis becsípve egy kicsi szájra puszi, vagy egy kicsi csók még nem jelent semmit.
2019. máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, ne ronts rá.
2019. máj. 22. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!