Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányok, ti mennyire lennétek...

Lányok, ti mennyire lennétek megijedve ilyen helyzetben, és hogyan oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Ha egy parkban, vagy akárhol máshol sétálnátok egyedül, és egy idegen férfi (valami perverz állat) elkezdene zaklatni ott, meg taperolni?

Mit a legjobb tenni ilyenkor?


2014. dec. 26. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
az ilyen aberráltak miatt kell küzdősportot tanulni. Nem sétálok egyedül, de meg tudom védeni magam. Ha hozzám ér, eltöröm a kezét elsőre. Egyébként karácsony utolsó fél órájában tényleg erről agyalsz?
2014. dec. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Gázsprayt hordj magaddal, 2-3 ezer forintért vehetsz ilyen katonai üzletekben.

Nagyon hatásos :) tapasztalat.


[link]


[link]


Nekem ez a második fajta van, már használtam is :)

2014. dec. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván nagyon megijednék, és a rémülettől valószínűleg sehogy sem tudnám megoldani (mint a többség), úgyhogy inkább kerülöm az ilyen egyedülmaradós-helyzeteket.
2014. dec. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Én 20 éves vagyok, 4-5 éve "letámadott" a tanárom, mikor kettesben voltam vele... Taperolt, megpróbálta levenni a fölsőm, stb... Én reflexből beleb.tam a körmeim a nyakába... Hálistennek akkoriban szögletesre reszeltem, így vérezni kezdett, amíg ezzel volt elfoglalva, meg azzal hogy szidjon mint a bokrot, mert hogy hogy fog holnap ilyen nyakkal megjelenni, addig le tudtam lépni...

Szóval én ilyenkor agyilag leblokkolok, de reflekből harapok-karmolok-ütök. Az a baj, hogy igazán elszánt és erős ellenfél ellen nincs esélyem, mert nincs mérhető mennyiségű fizikai erőm :/

2014. dec. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ilyenkor reflexből bekapcsol az ember önvédelmi öszötne és üt, aztán menekül. Végülis mást úgy sem lehet tenni. Orra, szemre, nyakra, tehát érzékeny pontra.
2014. dec. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elfutnék. Én is 40 kilós vagyok, de harapni, rúgni, karmolni, szemet kinyomni, nehéz tárggyal ütni tudok. Futásban meg kifejezetten jó vagyok. Amúgy volt már egy pár ilyen, mivel elég sokat mászkálok egyedül, este is. Volt amikor fényes nappal, kb. Budapest legforgalmasabb pályaudvarán. És a vicc az, hogy az emberek egyáltalán nem segítőkészek, pont nem érdekelte őket, hogy szemmel láthatólag teperek egy pasi elől. Este mondjuk egy kicsit parásabb, de addigra a legtöbb ilyen általában részeg, és egyenesen járni alig tud.
2015. jan. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tököngúgnám
2015. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
×rúgnám
2015. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!