Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Segitenétek? Hogyan jöhetek...

Segitenétek? Hogyan jöhetek ki jól a képeken? Milyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Semmi ötletem sincs. Jó képeim sincsenek. Mikor a barátnőim képeit nézegetem, csak csodálozom, hogy milyen jól jöttek ki, milyen jó helyzetben állnak. Én nem jövök ki jól a képeken. Milyen pozicióban kellene álljak, hogy jó legyen? Esetleg ha a háttér összemosodott akkor az jó?
2014. nov. 12. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Az ajkaiddal csücsöríts, csak ez számít!
2014. nov. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az osszemosodott,kipixelt hatter a legborzasztobb.
2014. nov. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tükörben próbálj ki mindenféle beállást ami természetesen néz ki, de mégis előnyös. Próbáld ki hogy mosolyogj, hogy ne vicsor legyen, de ne is fapofa. :) Csak próbálgasd, tesztelgesd melyik a jobb... Majd kialakul :)
2014. nov. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha nem vagy fotogén akkor nehéz helyzeted lesz

2. A beállított képek sose jók a nem fotogén emberekről,pillanat kell,egy jól elkapott pillanatkép.

Tapasztalat

2014. nov. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!