Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hiv fertőzés veszélye aktív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bruceee kérdése:

Hiv fertőzés veszélye aktív felkent? Többi lent

Figyelt kérdés

Hali.


Biszex full aktív vagyok. Minden egyes partneremnel tájékozódom, hogy egészséges és minden rendben vele. Viszont most 1 éve kiderult valakiről hogy állítólag hiv+. Megkeresem, rá kérdezzem azt mondta nem az. Lenne oka hazudni? Tudom a megoldás hogy menjek tesztre de eddig mindenki egészségesnek mondta magát. Vele sajnos gumi nélkül csináltam, de csak oral volt egyoldalúan és megdugt... Én őt. Ennyi. Nem voltam erőszakos meg durva. Azt mondta az a személy aki ezt terjeszti hogy szed gyógyszer. De letagadna akkor? A kerdesem, full aktívkent ha csak nekem csináljak az oralt és én dugom meg és pl nincs gumi mennyi az esélye hogy elkapom? Milyen alternatívák vannak, mert én úgy tudom hogy ondoval verrel terjed. Sebem nem volt. Normális válaszokat kérlek mert most húsvét miatt el se jutok szűrő állomásra és csak kattogok. Köszi



2019. ápr. 21. 12:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"eddig mindenki egészségesnek mondta magát"

Én meg az Orleans-i szűz vagyok.

Tudod, mondani bármit lehet. A felelősség meg ott kezdődik, hogy MINDIG húzol gumit. Akkor is, ha a partnered szép boci szemekkel néz rád. Ez nem vagánykodás meg jóhiszeműség kérdése. Még akár úgy is lehet fertőzött, hogy nem tud róla. Te például azóta voltál gumi nélkül mással? Mert ha igen, szerencsétlen esetben ha megfertőződtél, így a tudtod nélkül is továbbadhattad.

Esetleg akkor mondhatsz le a gumiról, ha mindketten csináltattok friss tesztet, bár az utolsó 2 hónapban történt fertőzést az sem tudja kimutatni.

Ami a terjedést illeti: orális úton nagyon nehezen terjed, alig 1 ezrelék a valószínűsége. Anális úton viszont annál könnyebben. Kb. 30-50% az átadás valószínűsége aktusonként.Tök mindegy, hogy a farok melyik oldalán állsz.

2019. ápr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Te az vagy? Állítólag gyógyszert szed. Viszont Ő maga tagadja hogy beteg lenne és kikerte magának.... Azt tudom hogy ha gyógyszeres valaki akkor nem adja tovabb, de anális közösülés során akkor van esély ha bele élveznek valakibe mert az ondo tartalmazza, de aktív felkent hogy? Ha nincs verrel járó sérülés, a farkamon nem volt.....
2019. ápr. 21. 12:36
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok az, csak nem lógtam el a felvilágosító órákat úgy, mint a jelek szerint te.

Meg a biológiaórákon sem aludtam.

Tudod, szidjuk az oktatási rendszert, hogy mennyi felesleges baromságot kell tanulni, erre itt van rá az élő példa, hogy lehet, az életed múlik azon, hogy anno odafigyeltél-e.

Azt a marhaságot, hogy csak beleélvezéssel terjed, melyik éckombájntól hallottad? Pont az ilyen tudatlanság miatt terjed ekkora mértékben a HIV.

Tudod, a végbél belül tele van sérülékeny hajszálerekkel. Amik egy sima kakkantás során is sérülnek, nem hogy közösüléskor. A farkad szintén tele van mikrosérülésekkel, még ha nem is tudsz róla. Vagy szerinted a makkod páncélból van?

2019. ápr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nyilván nem, de mivel a személy ismer engem, ismeri a hatteremet csak nem lenne olyan gyökér hogy letagadja.... Az tuti hogy kedden első dolgom lesz teljes std szűres és utána örök életre elfelejtem a pasi teszt az életemből.

Nekem az magas hogy ha gyógyszert szed, miért tagadna le? Nem voltam olyannal akinen kételkednek. De most azért be vagyok szarva meg akkor is ha tudom Nehéz elkapni.....

2019. ápr. 21. 12:51
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"csak nem lenne olyan gyökér hogy letagadja"

Ha te tudnád, hogy milyen emberek léteznek...

És ugye említettem, hogy nem is minden fertőzött tud róla, hogy az.

Ha megúszod, fogd fel ezt egy kemény leckeként, és vond le belőle a tanulságot!

2019. ápr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok. Remek példája vagy a meleg/bi közösség felelőtlenül össze vissza szexelő részének.

És mellett kretén vagy. Olyan hülyeségeket hozol fel érvként amiknek semmi köze a biológiához, a fertőzés folyamatához. A gyenge agykapacitásodon kivül van a "hiteles tudomány" azaz a laboratóriumi teszt.

Elmész megcsinálod és megtudod hogy mi a tény. Nem abból tippelgetnek hogy józsibéla mit mondott, hanem a véredből.

2019. ápr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem voltam sok emberrel, azokat is leinformaltam, igen a vérvétel a tuti és még is lesz addig de banyek miért kell ilyen kreténnek lenned ha már te így nevezel. Így is tiszta para vagyok hogy most mi a fszom lehet! Még akkor is ha Ő maga is azt mondja hogy nem az! Elmegyek kedden kérek egy teljes std szűrést és kiderul. Kicsinek tartom a valószínűseget hogy bármit is elkaptam de így én is megnyugszom.

És igen én úgy tudtam hogy az odoval terjed vagy sérülés után, és igen úgy tudtam a full Aktiv felnel ha nincs fetise és tényleg full aktív akkor lényegesen kevesebb a rizikó, plusz én nem idegennel hanem ismerőssel csináltam akiről nem feltételeznek ilyet mivel ismer és direkt rá is kérdeztem nem egyszer. Mindegy kedden kiderul.

2019. ápr. 21. 13:41
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
ATYAVILÁG!
2019. ápr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Most mi atya vilag? Nem véletlen ismerőssel csináltam. De most már azzal se fogom az 1000%. Sőt senkivel sem. Inkább jobb kéz...
2019. ápr. 21. 13:53
 10/14 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet gumit felhúzni???


Ennyire puha a f--szod h nem bírja?


Nem mellesleg büntetőjogi következmény is felmerül,mert a fertőző attól még h letagadja felelősségre vonható.


Normális válaszok?


Hagyjál fel a gumi nélküli dugással.

2019. ápr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!