Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor terjed a HIV-fertőz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor terjed a HIV-fertőzés orális úton?

Figyelt kérdés

Tudom 500ezer kérdés ezzel kapcsolatban, de csak egy igent vagy nemet várok.

Köszönöm szépen előre is!


2019. ápr. 16. 13:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Pl. gumi nélkül orálszex
2019. ápr. 16. 13:31
 2/11 anonim ***** válasza:
persze
2019. ápr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 ZoltanAnglia ***** válasza:
Szia. Igen terjed oral uton is...de nagyon kicsi az esely ra. En passion voltam valakinek (ham szeretek az lenni) ..es ugy kaptam el 30 eve.
2019. ápr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
micsoda?
2019. ápr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen.

Az már más kérdés, hogy kb. 1 ezrelék a valószínűsége, és orvosi ritkaságszámba megy, ha valaki oráltól kapja el, de igen, el lehet kapni.

2019. ápr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Rendkívül kevés az esélye, de bizonyos körülmények között el lehet, főleg ha elmegy a szádban, és valamilyen nagyobb sérülésed van például fekély, herpesz, erős fogínyvérzés, nagyobb sérülés a péniszen (akár fogazás által)

Nagyobb a kockázat, frissen fertőzött egyén esetében.

Lényegében magában a nyálban nagyon kevés az életképes vírus, a HIV transzmisszióhoz elsősorban vér-vér/vér-ondó érintkezés kell.

2019. ápr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. ápr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. ápr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, nagyon parázok egy lány elegitett ki oralisan,akivel egy buliban ismerkedtem meg, nagy hiba volt és felelőtlenség tudom.

Fél év múlva 1 vizsgálatot mindenképpen akarok.

2019. ápr. 16. 15:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Es van ra barmilyen egyeb okod, hogy ettol tarts? Hallottal ilyen dolgokat utana errol a csajrol? Csak, hogy megnyugtassalak: Magyarorszagon az ismert HIV fertozottek szama 3-4000 kozotti. Nagyon keves. Elobb kapsz szifiliszt vagy barmi mast...
2019. ápr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!