Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kipróbáljuk a pisiszexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kipróbáljuk a pisiszexet nem lesz belőle fertőzés? Élvezhető ez amúgy? Én kíváncsi vagyok rá milyen lehet. L

Figyelt kérdés
2019. ápr. 2. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok rá, dehát.... 😟
2019. ápr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

De lesz belőle fertőzés. Ha beléd pisil a férfi akkor a pisiben lévő bacilusok nem fognak jót tenni a hüvelyedbe.

Ha esetleg az arcodra pisilne akkor be is gyulladhat a szemed. Ha nagyon kiakarjátok próbálni akk max rád pisiljen.


L

2019. ápr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok és ffi, csak mert ennyi privátot még nem kaptam, mióta ide regisztráltam. 🙂
2019. ápr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem belém gondoltam :) Max a cici stb
2019. ápr. 2. 21:50
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat isztok előtte akkor ilyen 96%-ban víz lesz a pisi, és ha csak a testetekre megy akkor semmi bajotok nem lesz tőle. De azért mossátok le utána :D
2019. ápr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is benne lennék de nincs kivel. 22/f
2019. ápr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Egészséges ember vizeletében nincsenek bacik. F vok és engem is nagyon izgat a pisiszex különféle formái.
2019. ápr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sok vizet (és nem mást!) kell inni előtte, és aztán jöhet -ettől nincs fertőzés, ha egymásra megy a "zuhany". Ennyire már kiművelődtem, de gyakorlatba még nem tudtam fektetni. :/

F/46

2019. ápr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kipróbáltuk nagyon izgató, imádtam 😊
2019. ápr. 5. 23:53
 10/10 anonim ***** válasza:
49%

Ha megissza valaki, akkor sem lesz semmi baja.

Már ha az aktív fel egészséges, nem szed gyógyszert stb.



Előtte pár liter folyadék és semmi gond.


Valaki itt írta, hogy tele van bacival.

Na ez nettó baromság. Ha tele lenne bacival, akkor ott súlyos hugyúti fertőzés állna fenn.

A vizelet nem áll másból mint víz, kationok, só, cukor. Magyarul abból amire a szervezetnek nincs szüksége.


Ha pl nagymenyiségben eszel iszol cukrot, akkor a pisi édes lesz mint a méz.


Ha fűszeres kaját tolsz be, és mellé pár pohár vizez, akkor sós sárga.

2019. ápr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!