Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha valaki 8-10 evig dolgozik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki 8-10 evig dolgozik egy munkahelyen arrol elobb-utobb kiderul hogy bi vagy meleg lehet?

Figyelt kérdés
Olyan sokaig nem lehet titkolni vagy igen?
2019. ápr. 9. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ritka, hogy nem.

De miért gondolod, hogy ez probléma?

Rengeteg a homofób ember, de valahogy a munkahelyeken még is nagyon nagy a tolerancia!

Mondjuk én nem vagyok homofób, de nálunk 3-4 hasonló kolléga is dolgozik, még is mindenki szívesen beszélget velük, és annak ellenére, hogy többségük távolságtartó pont ezért, szívesen feloldanám bennük ezt a fajta gátlást.

Na nem félreérteni, baráti gesztusokra gondoltam.

Aki tisztában van a saját nemi hovatartozásával, nem érdekli, hogy a másik melyikbe tartozik.

2019. ápr. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja. Aki titkolni akarja, az titkolja is.
2019. ápr. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én már több mint 9 éve vagyok a mostani melóhelyemen, de senki nem tudja rólam, hogy enyhén bi vagyok. Igazából semmi közük hozzá, nem is igen kerülnek szóba ilyesmi. Meg nem mesélem itt benn, hogy képzeld, milyen jól leszopott a hétvégén egy csávó :D Páromról tudnak (aki lány), tudják, hogy együtt élünk, esküvőre készülünk, stb, de hálószobatitkokat senkinek nem ecsetelek.

29F

2019. ápr. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól lesz bimeleg hogy 8-10 évig egy helyen dolgozik?
2019. ápr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem mondja el akkor nem derül ki.Max gyanakodnak,hogy sose beszélt a párkapcsolatáról vagy kivel találkozik. De szerintem nem feltétlen baj az,hogy nem teregeti ki mindenki a dolgait.


Rólam sem tudja senki,hogy biszex vagyok.


Egy részt volt egy idő mikor pasikkal randiztam, arról meséltem,tudták. Nőkkel való bármi féle dolgokról nem mesélek. Így senki nem feltételezi rólam,hogy a nők is vonzanak :D

Bár tény mikor volt nálunk egy tanuló csaj eléggé felkeltette az érdeklődésemet, hát sokat lebzseltem körülötte,túlzottan segítőkész voltam :D :D

De főnököm nem gyanakodott meg semmi.


De most lassan 1 éve hogy nem ismerkedek,se férfiakkal,se nőkkel.


Besokkalltam, jobb egyedül komolyan.

2019. ápr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ja enis igy vagyok vele

Bar a csajok nem erdekelnek a homo meg nem akarok lenni

Ugyhogy jobb egyedul

2019. ápr. 15. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!