Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fordított coming out?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordított coming out?!

Figyelt kérdés
Leszbikus lányok: mit tennétek, ha család/barátok mindenki tudja rólatok, hogy leszbikusok vagytok, aztán egyszer csak beleszerettek egy férfiba és összejöttök vele. Nem félnétek, hogy a leszbikus ismerőseitek elítélnek vagy ilyesmi? Mert az a helyzet, hogy én most pont ebben a szituban vagyok és tartok tőle, hogy majd kapom a “nem is voltál igazi leszbi”, “tudtam én hogy nem vagy az” szövegeket. Vagy ilyenkor mit kéne mondani? Olyan tanácstalan vagyok. Már egy pár hónapja együtt vagyunk a férfival, ideje lenne hogy a barátaim is tudjanak róla.
2019. ápr. 5. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos kapni fogsz ilyen megjegyzéseket, de nem hiszem, hogy azok, akik szeretnek és elfogadtak leszbikusként, ne tudnának megbírkózni azzal, hogy most egy férfival vagy. Szerintem ülj le velük, akár egyesével, de én mindenképp egyszerre kevés embernek mondanám el, és megpróbálnám elmondani, hogy mi zajlott le bennem. Beszélnék a bizonytalanságomról, mert gondolom neked is volt, ha egy kicsit kiakadsz ezekből ők is sokkal megértőbbek.
2019. ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Az igazi barátok,lehet heteró,vagy akár leszbikus,homo,megértik érzéseidet,elfogadják. Nem ítélnek el érte,továbbra is tartani fogják veled a kapcsolatot.


A többi meg le van sz.rva,ne foglalkozz vele. A lényeg,te boldog légy!

2019. ápr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Leszbikus lányokkal nem történik ilyesmi, ahogy te sem vay leszbikus. Kérdezd a biszexeket a biszex kategóriában
2019. ápr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5%
Én nem tudnam ezt elfogadni, és barátnőm sem. Próbáld meg hogy felcsatolhatossal megdug egy lány, az kell neked valószínűleg.
2019. ápr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5%
40N utolso voltam
2019. ápr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó,nem azért szereti a férfit mert ő majd jól megdugja. Az egész személyébe szeretett bele nem pedig a nemiszervébe. LOL
2019. ápr. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem akadnék ki rajta, én is gondolkodtam nem egy pasi miatt, sajnos sokkal szívesebben járnék velük, mert normális a személyiségük. Csak végül nem léptem meg, mert ha lett volna valami az az én kezdeményezésemmel. Meg nekem ott van az, hogy szeretem annyira, hogy szexet illetően nem akarok kiszúrni vele, mert egyszerűen nem menne. :D De én full megértelek amúgy, amúgy sem a szex vagy a nemiszerv lenne a legnagyobb gond a pasikkal. :) Sok boldogságot nektek és ne félj, aki igaz barát az el fog fogadni. :) Amúgy ismertem is ilyen leszbi lányt is, a másik az, hogy aki érett annyira az is pont tojik rá és nem csinál ebből ügyet.
2019. ápr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!