Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan mondjam el?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés
Nos szerelmes vagyok egy lányba és alkulnak a dolgok csak nem tudom hogy mondjam el szüleimnek hogy én nem vagyok hetero, nem vallásosak de azért elégé régimpdiak ilyen téren arra is gondoltam már hogy nem mondom el nekik ugy is nem soká költözöm el itthonról.18 l

2019. márc. 1. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Hívd fel őket telefonon:

- Apu, anyu! Balesetem volt! Elütött egy busz, most visznek a kórházba, mindkét lábam amputálni fogják és úgy néz ki az látásomat is elvesztem örökre. Ráadásul a buszsofőr félre rántotta a kormányt és lehajtott az útról a vonatsínre, ahol pont jött a vonat. Összeütköztek, a vonat is kisiklott és felborult. Rengeteg ember meghalt!

- Úristen ez szörnyű!

- Ne kapjatok frászt, csak vicceltem. Igazából csak leszbikus vagyok



A híreket tudni kell tálalni ;)

2019. márc. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

várj meg még kialakulnak a dolgok és erős lesz a kapcsolat, aztán próbálj meg puhatolózni, pl hozz fel egy leszbikus filmet nézd mi a reakció, vagy pl néztek a TV-ben valamit és látsz valakit aki LMBTQ tag, kérdezd meg hogy ők mit gondolnak róla stb...


először azoknak mond akik 100% hogy melletted vannak, csak utánna a rizikós személyeknek, az viszont nem jó megoldás hogy eltitkolod, bele is betegedhetsz a rengeteg hazugságba

2019. márc. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem először anyukádnak mondd el, végül is azt hogy kibe vagy szerelmes, nem tudod irányítani. Ha nem érti meg, akkor legyen az ő baja, hogy nem tudja belátni. Neked örömet okoz a szerelem, ha ezt nem érti meg, nem tudom mi van vele.
2019. jún. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!