Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Coming out? Mikor érdemes és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Coming out? Mikor érdemes és hogy? Mi van ha rosszul reagálnak?

Figyelt kérdés

Coming outolni szeretnék bár rengetegszer elszóltam magam de nem esik le a szüleimnek..


Mikor érdemes és hogy csináljam?


Coming outos sztorikat is elfogadok priviben..


2019. febr. 17. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
WTF????
2019. febr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Anya, apa, a lányokat szeretem." Lehet még szépíteni, ha szerinted van értelme. Te ismered a saját szüleidet, nem mi. De a lényeg úgysem lesz más, úgyhogy ülj le velük és kulturáltan mondd el, hogy mi a helyzet.
2019. febr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hogy mikor érdemes csinálni azt neked kell érezned. Nekem akkor fordult ez meg a fejemben amikor összejöttem a barátnőmmel. Kicsit furcsa az egész sztori ahogy mi összekeveredtünk, de mondhatni, hogy szerelem volt első látásra. A szüleim ismerik őt, mint egy barátnőmet és azt is tudják, hogy együtt élünk(viszonylag hamar összebútoroztunk), de azt egyelőre nem, hogy nem csak egy barátnőm, hanem a barátnőm. Persze lehet sejtik pár dologból. Én igazából azért nem mondtam még el nekik, mert a barátoknak már elmondtuk és volt aki nehezen fogadta, olyanok is akik fontosak voltak ezért szerettem volna először azon túl jutni, ha esetleg a szüleim is rosszul fogadnák(bár ezt nem hiszem, max nem lesznek olyan lelkesek,de ilyen kitagadós egyéb sztori biztos nem lenne) akkor ne minden egyszerre zúdúljun a nyakamba. Az, hogy hogyan csináld, ezt nem igazán kell túl komplikálni. Szerintem gondold végig, hogy melyikük az aki esetleg jobban fogadná, akivel mondjuk jobb a kapcsolatod és először neki mondd el, ha egyforma mindkettőnél akkor meg állj eléjük és úgy. Túl sok mindent amúgy sem tudnál mondani és nem is kell, megmondod, hogy a saját nemedhez vonzódsz, esetleg azt, hogy van párod, ha van és ennyi. Ezt nem lehet könnyebbé tenni bármit mondasz is. Amúgy meg lehet az elszólásaid alapján már befurakodott a fejükbe a gondolat, csak kivárják, hogy egyértelműen bevalld nekik.
2019. febr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!