Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Minden nő biszexuális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő biszexuális?

Figyelt kérdés
2019. márc. 25. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem ahogy nem minden férfi sem
2019. márc. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem, de mivel nők között kevésbé üldözött dolog a homoszexualitás, így többen felvállalják. Ezért tűnik úgy hogy szinte az összes nőben van biszex hajlam.
2019. márc. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én biztos,hogy nem.
2019. márc. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Nem (sajnos 😂)

Az okok amiért terjesztik ezeket:

Brit tudósok megállapították.

Divatból egymással csókolózó lányok.

Az igaz hogy több lányban van mind akikről gondolnánk, mert ha valaki nem fiús és vagy ronda azokról már el se hiszik, de amúgy több fiúban is benne van mint gondolnánk.

Valamint a lányok mernek erről nyíltabban beszélni, jobban felvállalni, mert fiúknál gáz dolognak tartják. A fiúk -a közvélemény szerint- ezzel elveszítik a férfiasságukat, a lányoknál meg még szexinek is tartják.

2019. márc. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nincs több biszex nő mint biszex férfi. És nem minden nő biszex. Amúgy a biszex nőket is ugyanígy elítéli a társadalom, mint a biszex férfiakat, nem értek egyet azzal, hogy jobban felvállalnék, mert sok az előítéletes ember.
2019. márc. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos nem.😅😅 De szerintem kb 10-ből 7 nőben megvan a biszex hajlam legalább enyhe fokban. :D
2019. márc. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem, én leszbikus vagyok.
2019. márc. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Van férjem,de mindig is izgatott milyen lehet nővel szeretkezni. Imádom a pasikat,de úgy még egy pasi se nyalt ki mint egy másik nő. Tehát én a biszex nők közé tartozom.
2019. márc. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!