Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, nektek mi jut először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi jut először eszetekbe, mikor az ismerkedés során a srác bevallja, hogy biszex?

Figyelt kérdés
Pasiként kérdezem.

2019. márc. 23. 10:45
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
De tudom, ez nem változtat semmin.
2019. márc. 23. 13:48
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem neked írtan hanem akinek egyből az volt a baja hogy nem csalhatja nyíltan a barátnőjét/feleségét hanem titokban kell. Szegény még megsajnálom.

Ha nem akar félremenni akkor nem érdekel ha bi én is az vagyok.

2019. márc. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Bacardiboykvar ***** válasza:
82%
Na itt aztán kiderül, hogy milyen társadalomban élünk! Hogy fogadják el a homo, vagy bi pasikat, ha még a biszexuális nők sem fogadják el a bi vagy meleg férfiakat. Nem tudom miért van ez a beidegződés. Pedig mindkettő ugyan az, a saját neme is érdekli az embert. Hol van kérdem én a külömbség? Ha még is van itt olyan nő, aki nyitott és beszélgetne erről, írhat privát üzenetet nekem! 43F ( bi )
2019. márc. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
60 éves biszex férfi vagyok elég sok kapcsolattal a hátam mögött.A tapasztalatom az,hogy alapból nagyon kevés hölgy fogadja el,viszont aki szexuálisan nyitottabb és a kíváncsiság miatt belemegy egy hármas felállásba,elég hamar elfogadja.Egy igazi párkapcsolatban nem az a legfontosabb,hogy ki milyen módon élvezi a szex örömeit,hanem mindenestől elfogadása a másiknak.
2019. márc. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Meleg vagyok, nem magamról írtam példát, hanem a szexpartnerkeresős tapasztalataimról.

Aki fenn van meleg szexpartnerkeresőkön, de elég egy hetero szexpartnerkeresőre is felmenni, az tudja, hány olyan pasi keresi meg, aki kapcsolatban van és családos.


Van aki azt mondja, hogy azért mert valaki biszex még hűséges. Szerintem nem.

A biszexek vágyai eléggé ingadoznak, van amikor nagyrészben a saját nemük iránt éreznek szexuális vágyat, és a 90% ki is éli ezt.

2019. márc. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
67%

Biszex pasi vagyok.

55 éves.Semmilyen ingatag bizonytalanságot sem érzek.A melegek ugyan olyan "toleránsok" mint a heterok.

2019. márc. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
68%

bvok láttalak már téged azt magyarázni hogy hosszútávon keresztül úgyse tudsz biszexként hűséges maradni a a feleségedhez/barátnődhöz/párodhoz.

Ehhez a felfogáshoz én se tudok toleráns lenni, pedig se hetero se meleg nem vagyok.

2019. márc. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
En attol felnek hogy sok fiu azt hiszi biszex mert nem is akarja bevallani hogy zeljesen homoszexualis, es egy ido utan nem leszek eleg, es sovarogni fog masra. Biztos ezen agyalnek
2019. ápr. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!