Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Létezhet olyan srác? Hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan srác? Hol keressek?

Figyelt kérdés
Akinek van egy idősebb férfi partnere, de szívesen udvarolna a férfi feleségének is.
2019. márc. 18. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolsz, hogy a férfivel is lefekszik, és a feleségével is? Igen. Én. 20/f
2019. márc. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nos, a felségem elméletileg benne van a hármasban, de előre megszervezve nem, csak, ha spontán alakulna ki.


Ezért arra gondoltam, hogy egy olyan férfi partner kellene, akivel jól kijövünk, és szeretne udvarolni a feleségemnek is.


én enyhe biszex vagyok, azaz, kézimunka és orál a max nálam.


Bp. 17. ker.


Én, 56 év, 175 magas, 73 kiló, sportos alkat és sportoló.


Feleségem 49 év, 160 cm, magas, 49 kiló nagyon formás, jófej, szép és mosolygós.


Szóva:


A párom előre semmit nem vállal be. Meg kell vele ismerkedni, udvarolni kell neki, amúgy egy boltban dolgozik egyedül. Aztán Őt el kell csábítani, másképp nem megy a dolog.


Annyit tudok segíteni, hogy amit itthon mond az udvarlójáról, azt az infót meg tudom osztani az udvarlóval.

2019. márc. 18. 09:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy látom mégsem akarod eléggé. D
2019. márc. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kovpet ***** válasza:
Ez izgalmasnak hangzik, csak kicsit túl macerás is egyben :)
2019. márc. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mit kell ezen előre lebeszélni.

Regizzetek szexpartnerkeresőre, akik válaszolnak küldjenek arcképet, ha mindkettőtöknek szimpatikus az illető, beszéljetek meg egy randit, esetleg egy kévázóban, ott meglesz a szimpátia csekkolás, ismerkedhettek, és ha minden oké, akkor lakásra mentek.

Nem kell ezt túlbonyolítani.

2019. márc. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi érdeklődést.


MÁR NEM aktuális a kérdés :)

2019. márc. 18. 16:28
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Na mesélj. Találtál valakit?
2019. márc. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!