Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet olyan, hogy tesztelge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy tesztelget a srác?

Figyelt kérdés

Szóba kerültek az intim témák, ami már alapból is meglepő, mert irtó félénk a srác, és elég érdekes dolgokat ír...

Tudja, hogy sokan próbálkoznak nálam, de nem kapcsolatra, hanem szexre, és írja, hogy túl nagy így a kísértés számomra, mert folyton kapom az ajánlatokat, és előbb-utóbb biztos igent mondok valamelyikre... Meg kérdezgette, hogyan szoktam ilyen helyzetekben viselkedni, és mondtam, hogy én nem csinálok semmit, erre mondja, hogy amikor vele voltam, akkor valóban nem, mert ő nem is volt ilyen lényegre törő...


Ti mit gondoltok erről? Véletlenül írna ilyeneket? Vagy csak tudni akarja, hogyan közeledjen hozzám?


2016. júl. 27. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Tipli.


Ez valami önbizalomhiányos kis hülye. Egyrészt azt akarja kiprovokálni, hogy áradozzál neki, hogy dehogy is, csak ő érdekel stb. Másrészt, már most féltékenykedik, meg elkönyveli magában, hogy úgy is beadod a derekad valakinek és akkor vele mit fogsz tenni. Ez az a típus, aki szinte vágyik erre, csak azért, hogy igaza legyen.


Gondolj bele, ha már most ezzel nyaggat, meg ilyenekkel "gyanusítgat" akkor milyen lesz majd akkor, mikor már kapcsolatban lesztek és komfortosan érzi magát melletted. Akkor majd mit enged meg még magának?

2016. júl. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
A félénk srácok a legaberráltabbak. Tele beteg vágyakkal. Még csak puhatolózik, aztán a vége majd az lesz hogy kb. megerőszakol. Normális, ép elméjű emberekkel állj csak szóba!
2016. júl. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
Ne magadból indulj ki, férfiak nem szoktak tesztelgetni. Egyszerűen csak kíváncsi, hogy mennyi tartás van benned.
2016. júl. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Neten mindnek ilyen nagy a szája, szemtől- szembe pedig meg se mernek szólalni
2016. júl. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!