Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek ő milyen ember lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ő milyen ember lehet?

Figyelt kérdés
Van egy biszexuális srác aki nagyon megtetszett de van pár dolog amit furcsálok benne.Beszélgettünk és rámírt egy este hogy menjünk el fürdőbe. Már az is furcsa volt hogy azt mondta csak azért hívott el mert senki más nem ért rá. Aztán a második furcsaság az volt hogy megpróbált leitatni azért hogy többet beszéljek. Néha azt éreztem hogy konkrétan le se sz... ja a fejem hiába ülök vele szembe. Például amikor italt kértünk leállt beszélgetni a pultossal én meg ott vártam hogy hozza az italt. Megértem hogy sok az ismerős de ha valakivel elmegyek valahova akkor rá figyelek nem? Vagy ez csak azért zavar mert tetszik a srác? Ami a legjobban zavar hogy igazából azóta nem igen keresett de ha írok neki akkor tök rendesen beszél velem csak hiába küldök neki képet vagy videót meg se nézi szerintem nem reagál rá semmit sem. Olyan mintha egyátalan nem foglalkozna azzal amit mondok neki. Vagy lehet hogy csak azért zavarnak ezek a dolgok ennyire mert tetszik nekem a srác? De mivel biszexuális ezért nem lehet közöttünk semmi. Ezért szeretnék a barátja lenni mert tényleg egy normális embernek tűnik meg nagyon nyitott és szeretném ha egy kicsit én is kinyilhatnék mellette.

2019. márc. 16. 02:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Annál nagyobb patkányság nincs, mikor valakivel szervezel bármit mind1 mit, útnak indultok és a partnered véletlen találkozik a valakiével és leáll vele dumálni. Te meg ott állsz mint egy farok főleg ha nem is ismered az illetőt.
2019. márc. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez akkora parasztság, én tuti nem találkoznék vele többet.

Minek, ha közben nem is rád figyel, nem is veled foglalkozik?


Ez olyan, mintha a haverom lennél, feljönnél hozzám beszélgetni én meg befeküdnék a szobába filmet nézni, úgy jön le, mintha nem is lenne rád kíváncsi.

2019. márc. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen ember? Ember egyáltalán?
2019. márc. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!