Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van itt még olyan, aki "leszbi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még olyan, aki "leszbikusból" lett biszex?

Figyelt kérdés

Mit éreztetek? Honnan tudtátok, hogy vonzódtok egy fiúhoz és nem csak nagyon jó barátok vagytok? Hogy fogadtátok ezt magatokbvan el? Nem hiányzik néha hogy növel legyetek?


köszi a válaszokat



2019. márc. 9. 09:45
 1/2 _Vale ***** válasza:
100%

Régen nem tudtam eldönteni hogy teljesen leszbikus vagyok vagy csak biszex, de inkább melegnek gondoltam magam, de már tudom hogy nem vagyok teljesen az.

Nem hiányzik hogy néha nővel legyek, mert velük ismerkedek inkább, mivel attól még továbbra is a lányok érdekelnek jobban.

2019. márc. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Ment a zöld kéz

2019. márc. 11. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!