Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehet valaki leszbikusból biszex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki leszbikusból biszex?

Figyelt kérdés

Sokszor hallani hogy a heteró nők rájönnek hogy igazából biszexek. Visszafele is lehetséges ez? Mindig is azt gondoltam hogy leszbikus vagyok, amióta érdekelni kezdett a szerelem és a testiség, mindig is 100%-ig biztos voltam abban hogy a nőket szeretem, ez volt a természetes számomra.

Most 27 vagyok és nem is tudom...furcsa érzéseim vannak egy pasi iránt....majdnem olyan mint mikor szerelmes az ember....Nem tudom hova tenni ezt az érzést...


2018. nov. 3. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Én heteroként vagyok így ezzel.

Mindig férfipartnereim voltak, irántuk ereztem szerelmet, de volt az életemben egy-két plátói érzes általában hetero nő iránt.

2018. nov. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kizárt, és nem biztos az sem, hogy csupán plátói érzések ezek (ahogyan az előttem szóló írta), én eddig csak egy nőhöz vonzódtam érzelmileg, de vele simán el tudtam volna képzelni az egész életemet is akár. Te milyen viszonyban vagy a férfival?
2018. nov. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egy munka közvetítői cégnél dolgozik, segített nekem munkát találni. Minden butasággal felhívtam mostanában hogy ezt meg azt segítsen, és legutóbbi alkalommal megkérdezte (persze viccből) hogy nem-e ürügyként keresem fel, hogy találkozzunk...Kinevettem, de azért elgondolkoztam rajta...

És most össze vagyok zavarodva...

Látom hogy vonzódik hozzám, kedves velem, de egyáltalán nem nyomulós vagy ilyesmi, nagyon laza, könnyen lehet vele beszélgetni, és sugárzik belőle az erotika...hihetetlen hogy ezt mondom egy férfiról... :D

2018. nov. 4. 00:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Szvsz: próbáld meg!

De persze szép lassan. Ismerek hetero pasit, aki néhanapján férfival van.

Biszexnek se vallaná magát, olyan ritka.

2018. nov. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Pont ebben a helyzetben vagyok. Este odáig jutottunk, hogy lefeküdtünk... Vegyes érzelmeim vannak, mert kívántam, ezzel nem is volt gond. De nem volt ott az a plusz, amit egy nővel érzek. Komolyabbat szeretne szerintem, totál össze vagyok zavarodva, nem tudom mi van velem
2018. nov. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy teljesen leszbikus. Hogy pontosítsam, leszbikus vagy némi hetero éllel, azaz, biszex.
2018. nov. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom hogy mi vagyunk a kíváncsi melegek. Amúgy szerintem mi homoszexuális irányultságú biszexuálisok vagyunk.
2018. nov. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem.Az mindig is biszex volt, csak most jött felszínre.
2018. nov. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!