Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiatal lányok! Ez mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok! Ez mennyire zavarna benneteket?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok és mostanság eléggé a kardomba vagyok dőlve.

Sajnos az a szituáció áll fent az életemben hogy biszexuális vagyok,ugyanúgy kívánom mind két nemet. Sokszor gondolkozok rajta hogy milyen jó is lehetne egy lánnyal megtárgyalni az érzéseimet. Attól félek hogy emiatt elutasítanak,vagy férfiatlannak tartanak. Nagyon kíváncsi lennék hogy egy két korombeli (+-10év) hogy látja ezt...

Előre is köszönöm a válaszokat !


2019. febr. 26. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha el tudod magaddal fogadtatni nincs ezzel semmi baj 22
2019. febr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég fiatal vagy, gondolom pszichológushoz még nincs pénzed elmenni. Szerintem szerezz lány barátokat, és tereld afelé a témát valamikor később, hogy vajon mi erről a véleményük. Onnan ki tudod puhatolni melyik barátod az akivel ezt ki lehet tárgyalni.
2019. febr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha gondolod velem beszélgethetsz erről (lány vagyok és biszex) :)
2019. febr. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!