Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, benneteket is zavarna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, benneteket is zavarna vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 5 hónapja vagyunk együtt, jól megvagyunk csak egy valami kezdett el zavarni a kapcsolatunkban, amit nem tudom, hogy csak én reagálok most túl vagy mást is zavarna.

Szóval nem rég összefutottunk egy bevásárló központban a volt barátnőmmel. Eddig oké, csak kiderült, hogy a mostani és a volt párom ismerik egymást, asszem egy felkészítő csoportba jártak egyetemen vagy mi. Eddig oké, viszont elkezdtèk újból felvenni egymással a kapcsolatot, pontosabban az exem írt a páromnak és most eljárnak kávézgatni stb. Nem attól félek, hogy megcsal vele vagy nem tudom, csak egyszerűen nem vagyok nyugodt mikor ők ketten együtt vannak. Azt is beleértve, hogy az exem elmesélt a barátnőmnek egy-két kínos storyt rólam. !!? Komolyan nem értem. Én reagálom túl??

Egy kicsit lehet, hogy èn is elszúrtam, mert mikor a párom megkérdezte, hogy zavar e, halál nyugodtságot színlelve azt mondtam, hogy nem dehogy is. Erre most meg...kezdek begaggyanni.

22L



2017. nov. 8. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Fordítva vagyunk. Engem még izgatna is ez a helyzet.


Az én párom is épp fordítva van. Egy kanál vízbe belefolytana bárkit, akiről megtudná, hogy velem volt. :D

2017. nov. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavarna, sajnos féltékeny típus vagyok.

Szerintem mondd meg a barátnődnek, hogy zavar ez téged.

2017. nov. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Engem is izgat, csak nem jó értelemben...

Ez olyan nem is tudom milyen helyzet, kicsit olyan kiszolgáltatnak érzem magam. Mind a ketten láttak mesztelen :S

2017. nov. 8. 17:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért az őszinteség nem árthat...

Mondjuk biztos kibeszélnek. Nem a puncid ízét, talán. Bár lehet szóba kerül, miben vagy jó, és miben gyenge.

De miért baj ez? Ha nem fekszenek össze, akkor nem szabhatod meg a partnerednek, kivel barátkozzon, azt hiszem.

2017. nov. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl, engem is zavarna. Az a múltad. A jelenlegi életed pedig ne barátkozzon már a múltbéli életeddel. Ez nem egészséges. Szerintem jogosan bosszant.
2017. nov. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Asszem engem is frusztrálna.
2017. nov. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Janusmaximus teljesen megnyugtattál, eddig ennyire nem mentem bele a dolgokba...mostmár tényleg beszélnem kell vele :S
2017. nov. 8. 18:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Szívesen. Mondjuk elvileg ezért jár ide az ember, hogy segítsen, ha tud.
2017. nov. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!