Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Zavarna benneteket, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna benneteket, ha a barátnőtök lakása tele lenne az exétől kapott ajándékokkal stb? Vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolatban vagyunk, még 1 hónapja se, hogy randizgatni meg ismerkedni kezdtünk, ezért nem nagyon akartam kimutatni meg mondani neki, hogy engem zavarnak a szíves párnák az àgyon, a plüssök, a szerelmes feliratú bögrék sőt a szekrényen még közös fotò is ki volt rakva. Látta rajtam, hogy nagyon megleptek ezek a dolgok és elmondta h számára már nincsenek jelentőségei ezeknek a tárgyaknak, csak megszokásból vannak kint. Ti hogyan reagálnátok erre? Én reagálom tùl vagy ...??!

Ezen kívül elég jól alakulnak a dolgaink, csak nem akarok pótlék lenni. Azt meg főleg nem akarom, hogy kihasználjon...

Tudom, hogy a leìràsbòl nem derül ki, hogy leszbikus kapcsolatról van szó, ezèrt ide ìrom :D

22LL



2017. febr. 12. 12:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hetero srácként mondom, hogy engem zavarna, sőt én kidobattam vele...és amikor szakítottam akkor meg kidobtam a dolgokat vagy visszaadtam
2017. febr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A párnák meg a többi a lesz*rom kategória. A fénykép viszont ne legyen kint se megszokásból, se sehogy. Csak ez zavarna.
2017. febr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én hetero fiú vagyok, engem zavarna.
2017. febr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 RRR ***** válasza:

A fénykép zavarna

gondolom meg lehet vele beszélni,hogy tegye el és csökkentse a többi cucc mennyiségét,ha komolyra fordulnak a dolgaitok


h.f

2017. febr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna. Nem csak a fénykép: minden. Takaríttass ki vele!
2017. febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem hinném el, hogy nincs másik párnája, bögréje, amit használhat.

Mondani mindent lehet amúgy, kérdező, ha annyira túllenne rajta, elrakná azokat. Főleg a fotót. Egész biztos felhoznám neki, ha kiakad, azt inkább intő jelnek venném...

2017. febr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat, akkor felhozom neki a tèmàt majd...csak megakartam bizonyosodni h nem èn reagàlom tùl...nekem is vannak dolgaim az exektől pl fènykèp vagy levelek, pàrna, èkszer stb de elvannak rakva egy dobozba ès nem a lakàsba h emlèkeztessen ràjuk... :D
2017. febr. 12. 14:29
 8/10 anonim ***** válasza:
egyetértek, engem is zavarna
2017. febr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Én nagyon féltékeny típus vagyok, de engem is zavarna. A fénykép biztosan. A többit talán elviselném.
2017. febr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én reagálnék rá, mint a 2. válaszoló

L/Bi

2017. febr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!