Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom eldönteni, hogy csak barátként szeretem és vonzódom hozzá vagy többről van szó?

Figyelt kérdés
Lányok vagyunk.
2019. febr. 16. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha el tudod képzelni, hogy megcsókolod vagy lefekszel vele és élvezed, vagy ha jól esik megölelni stb., akkor többről van szó.
2019. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt túlkombinálni, alakul ahogy alakul.
2019. febr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha vonzódsz hozzá akkor csupán ahogy megérint,megölel már az is kivált benned egy fajta szexuális vágyat.


Én mikor rájöttem legjobb barátnőm iránt többet érzek,mármint nem szerelmet csak vonzódást,sokat fantáziáltam róla,milyen lenne csókolózni vele,szexelni és stb. Ha hozzám ért vagy megölelt,vagy együtt aludtunk össze bújva,hát eléggé benedvesedtem.

2019. febr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A vonzódásban biztos vagyok. Milyen az, ha szerelmes vagy egy lányba?
2019. febr. 18. 14:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyan az mintha srácba lennél szerelmes.


Csak vele lennél,ha vele vagy kb megszűnik a környezeted, jó érzés vele lenni. Csak ő jár a gondolataidban. Mindig a kedvében akarsz járni.

2019. febr. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!