Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hány éves kortól mennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól mennétek bele meleg kapcsolatba, ha szüzek lennétek, és már úgy vagytok vele, hogy legyen már valami? 30/hetero/szűz.

Figyelt kérdés
Melegek gyakran megtalálnak, de eddig ellene voltam.
2019. febr. 2. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehány.
2019. febr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

:D Nekiállnál cumizni,és kormoltatni a púzót,hogy legyen végre szexuális élményed?Figyelj,nyugodtan kitörölheted a leírásodból a heterót!

Ez nem a "ha ló nincs,jó a szamár is" esete pajtikám.Ha már a kloroform se segít,akkor szűz maradnék életem végéig.

2019. febr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pasival kezdő vagyok, de már nagyon kipróbálnám a női szerepet az ágyban, egy hasonlóan kezdővel, ha szűz az illető az még jobb.Nőies nem vagyok sajnos, de nagyon szívesen veszek fel valami szexi női rucit.Szóval, ha úgy döntesz belevágsz írj nyugodtan én szűztelenítelek, meg Te is engem, a popsimat szűzteleníthetnéd.

29/F

2019. febr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!