Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Megcsaltam a barátom egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom egy lánnyal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy barátom akivel együtt vagyok 2 éve, jó a kapcsolatunk, tényleg nagyon-nagyon szeretem, és ő is engem. Viszont a hétvégét külön töltöttük, mert ő egyetemista, és tanulnia kellett, én pedig elmentem bulizni az osztálytársammal/barátnőmmel (lány). Év elején váltottam iskolát, tehát még csak szeptember óta ismerem. A barátom megbízik bennem, tehát nem kreált ebből problémát.

Lent voltunk, iszogattunk, táncoltunk, beszélgettünk. Utána nála aludtam... De a lényegre térve, elkezdtünk csókolózni és “lefeküdtünk” egymással...

A lány alapból kissé fiús stílusra, de nem feltételeztem, hogy vonzódik a lányokhoz. De egyébként nagyon is szép az arca.

Én biszex vagyok, vagyis testileg vonzódom csak a lányokhoz, kapcsolatot nem tudnék elképzelni.

De szörnyen bűntudatom van! Egyrészt azért, hogy megcsaltam a barátom, másrészt pedig azért, hogy nagyon élveztem a lánnyal...

Másnap mikor kijózanodtunk (azaz tegnap) is rengeteget csókolóztunk, nem bírtam ellenállni, de tudja hogy van barátom, szóval...

Osztálytársak is vagyunk, így 7/5 nap találkozunk, fogalmam sincs mit tegyek. Nem tudom elfelejteni amit csináltunk, és ő sem, folyamatosan ezt beszéljük.. Nagyon fura ez az egész helyzet, és felemészt a bűntudat, mert nem vagyok benne biztos, hogy nem tenném meg újra... :( a lány pedig folytatni szeretné.

Elmondjam a barátomnak? Vagy mit tegyek? Tényleg szerelmes vagyok belé, de megbántani sem akarom. Viszont ha megtudná hogy megcsaltam, biztos, hogy szakítana velem, akármennyire is szeret.

De nem akarom megcsalni mégegyszer.

Rendeznem kell a gondolataim.

Előre is köszönöm a normális válaszokat...

18/L


2019. jan. 27. 04:33
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Két éve együtt vagytok és nem mondtad el neki, hogy a lányokhoz is vonzódsz? Most bepótolhatod. Szerintem vállalnod kell a következményeket. Az együtt töltött idő miatt van esélyed, hogy elnézi. Én nem dobnálak ki, főleg ha tényleg úgy szeretnélek, akkor azt mondanám, hogy neked ez jó volt, akkor legyen. De én tök más vagyok korosztályra is mint ti.


(Vagy legközelebb hármasban csináljátok 😁)

2019. jan. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Ha én lennék a pasid, akkor nem dobnálak ki ezért, hanem felajánlanám, hogy bevegyük őt is egy hármasba... :)
2019. jan. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Hazudsz saját magadnak is! Milyen őszinteségről beszélünk? :(

Ha megtetted a csajjal, megteszed pasival is! :(

2019. jan. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 _Vale ***** válasza:
100%
Megcsaltad, vállald a következményeit! Fordított esetben te is tudni szeretnéd. Aztán majd ő eldönti mi legyen. Arra is megvan az esély, hogy mivel lánnyal történt, sok pasihoz hasonlóan nem lesz dühös. Szerintem ugyanúgy megcsalás, de nem az én dolgom. Akármi lesz, jobb annál mint hogy mostantól ő át lesz verve a kapcsolatban, téged meg felemészt a bűntudat.
2019. jan. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Ha lenne barátnőm, nem zavarna, hogy biszex,csak tudjak róla. Tőlem aztán összejárhatna egy lánnyal szexelni, csak más pasival nem. De így, hogy nem mondtad el neki, elég bántó és megalázó lehet egy férfinak.


32/F

2019. jan. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
fiúkák :D egy fiús lányról szól a kérdés, ne legyetek naívak, ilyen nem akar hármasozni úgy, hogy pasi van a hármasban
2019. jan. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

#6 attól hogy egy lány fiús még lehet biszex. És a szövegben is csak kissé fiús stílusról volt szó, nem fiús lányról. Hetero lány is lehet kissé fiús, vagy akár nagyon fiús is. Persze ez relatív dolog, de mindegy is, én ettől függetlenül gondolom úgy hogy nem akar fiúval hármasozni, ha lányos lenne akkor se.

De gondoltam hogy a fiúk annyit fognak felfogni az egészből hogy akkor hármas. :D

2019. jan. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha én lennék a pasid és mástól tudom meg, akkor repülsz.

Ha te magad vallod be, akkor megbocsátok, mert nagyra értékelném a bátorságod, hogy elismered a megbotlást.


Elbeszélgetnék veled, mégis mi vitt rá, de nem haragudnék miatta, mert én sem vagyok monogám típus.

2019. jan. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

1. hagyd el,mert hasonló szituban úgy is még egyszer lefeküdnél a lánnyal


2. magadba tartod,viszont ugye a titkolózás hosszú távon nem szerencsés,főleg azért,mert ha netán a barátnőd többet kezd érezni irántad,aztán neked is átfordulnak az érzéseid a lány felé,előbb utóbb kiderül.


3.őszintén beszélsz vele, ha elhagy elhagy ha megbocsájt szerencséd van,viszont tény a bizalmát elvesztetted és valószínű nem fogja jó néven venni ha azzal a barátnőddel lógsz.


Hozzá teszem bűntudat miatt lassan őrlődsz és magadat tönkre teszed.


Ha szerelmes lennél nem tetted volna meg.

2019. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mond el. Lehet hármas lesz a vége. Lehet azt mondja, hogy nem száll be de mutass ezt azt. Férfiaknak ez bejön.
2021. nov. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!