Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megcsaltam a barátom, és nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom, és nem tudom mit tegyek? A kapcsolatunkban enyém a passzív oldal minden téren, igazából én is dolgozom, de ő tart el. De a szeretőm hagyja hogy én is dugjam, nem nyom el. Mi legyen? 19/f

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 00:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Menj a szeretődhöz, és ne élősködj másokon.
2015. aug. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Legyél azzal, akit szeretsz. Olyannal, aki a tulajdonának tekint, attól meg szabadulj. Tök mindegy, hogy pénzel-e vagy sem.

Viszont lehetnél kicsit gerincesebb is, gondolok itt a megcsalás-témára.

2015. aug. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
egyetértek az elsővel.. ha ezt nem tudtátok úgy megbszélni (már ha próbáltad megbeszélni vele), hogy abból ne legyen megcsalás, akkor kuka a kapcsolatnak..
2015. aug. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért számít az is hogy jól élünk, az új fiúval max egy albit tudnánk fizetni.
2015. aug. 6. 00:59
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Magyarán qva vagy, nem? Sz*r a kapcsolatod, de mivel el vagy tartva, benne maradsz. Az komoly.
2015. aug. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
0%

Na most te homár vagy? Idézem : "19/f" és az új "FIÚval"!

De szerintem tedd azt amit a ninja tenni mert ő jol választ! :D

2015. aug. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas, hogy ez számít. :D
2015. aug. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
megcsalhatod velem is, szeretem a 19 éves passzív fiúkat :P
2015. aug. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Tehát a jólét miatt vagy vele és még meg is csalod? Ejnye, ejnye! Bútorozz össze a szeretőddel és tartsátok el magatokat!
2015. aug. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Oké, ha az utcára kerülnél ha a mostanit otthagyod, akkor azt mondanám légy óvatos. De így?

Lakás, meló, stb kijöttök az új pasival, akkor mi a kérdés?


Magadat eltartani majd megtanulod. Ezt ne várd el senkitől, mert ezzel magadat ásod alá. Nem azt mondom hogy dögöljön meg aki nem, de alapvetően afelé törekedj, hogy önálló legyél.

2015. aug. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!