Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy torrent oldal szerint a...

Egy torrent oldal szerint a kapcsolatom passzív. Zavarhatja e ez játék közben a pingem?

Figyelt kérdés

Tegnap azt vettem észre hogy a net kapcsolatom passzív, illetve egy netes játékon 180-350 közötti pingem van. Ez a játék nem más mint a haxball.com . A játék p2p elven működik mint a torrent. Lehetséges hogy emiatt ilyen magas? átlagban 60-80 szokott lenni a ping.


Spekulánsok véleményére nem vagyok kiváncsi, csak olyan írjon plz aki ért hozzá.



2013. dec. 31. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez 2 dolgot jelenthet.

Az egyik, hogy a routereddel van valamilyen gond, ez esetben lépj be a routered kezelőpaneljébe, és nyiss meg új portokat. Ez minden routernél máshogy működik, szóval ebben így nem tudok segíteni, legjobb, ha utánaolvasol a routered fajtájának és lehetőségeinek a neten.

A másik már egy kicsit összetettebb dolog. A router és a számítógép közötti kommunikációt egy ún. macro USD chip (is) segíti, ez utalhat annak a meghibásodására is. Ezek nagyon spéci alkatrészek és rengeteg fajta van belőlük. Ezeknek a javítása 10e. forint fölött van, de lehetséges, hogy még meg lehet menteni.

2013. dec. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy például a szolgáltatónál van átmeneti sebesség csökkenés, vagy korlátozták a torrent forgalmat. Sokkal valószínűbb mint, hogy tökrement a router-ed.
2013. dec. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
UPC-s vagyok, rengeteg UPC-s ismerősöm van, és egyiknek sincs ilyen gondja, szóval a hiba szerintem nálam lesz, de nem értem hogy mikor szökő évente nyúlok hozzá.
2013. dec. 31. 10:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Csakhogy a UPC az nem úgy működik, hogy van egy nagy UPC-s hálózat és mindenütt ugyanaz a sebesség. Lehet, hogy az összes haverodnál minden OK nálad meg nem, ebből még nem lehet kideríteni, hogy hol a hiba.


speedtest.net-et nézted?

2013. dec. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 blackjack04 válasza:
Norbiiiiiiiii
2014. febr. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!