Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ATI Sapphire HD4550 Passzív,85...

ATI Sapphire HD4550 Passzív,85C° játék után, nagy baj?

Figyelt kérdés

Most léptem ki a Call of Duty 5-ből és 85-90 fok között szokott lenni a VGA-m Sapphire HD4550 passzív, vegyek rá hűtést?? mer nagyon para,de van 1 év gari..ja és elő fordul hogy háték közben be villog a kép(:(:(

itt egy kép róla [link]


2009. aug. 13. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
A 85 fok az már elég húzós, mindenképpen kellene egy komolyabb hűtés a kártyára, vagy legalább egy 8cm-es ventilátort "rászerkeszthetnél". Szerintem ehhez a kártyához nem gyártanak alubordás léghűtést, úgyhogy nehezen tudnál venni hozzá, szóval marad az otthoni ventilátor "műtét", már ha egyáltalán járatos vagy az ilyen jellegű munkában. Érdemes megkérni egy számítógép szerelőt vagy egy hozzáértő ismerőst hogy segítsen. Mivel ha csak egy ventilátort szereltek rá a meglévő hűtő bordára - akkor azzal spóroltok a legtöbbet.
2009. aug. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
amikor kérdeztem a boltban ahol vettem azt mondta az eladó hogy gyárilag birnia kell, megpróbálom elsőnek a boltban,de ha nem akkor szerkesztek egyet
2009. aug. 13. 17:09
 3/10 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

amikor kérdeztem a boltban ahol vettem azt mondta az eladó hogy gyárilag birnia kell, megpróbálom elsőnek a boltban,de ha nem akkor szerkesztek egyet"


Hát igen... a kedves eladó nem is mondhatott volna mást, a saját boltját csak nem rontja....valahol azért ez is árulkodik a hozzáértéséről, na mindegy.

2009. aug. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ehhez hasonló ventilátorokban gondolkodj.:

[link]


De ha biztosra akarsz menni akkor szedjétek le a gyári hűtőbordát és a helyére "barkácsoljatok" rá egy alu vagy inkább réz bordás hűtőt, legalább egy 8cm-es ventilátorral.

2009. aug. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem sajnos a processzorommal van ilyen probléma. ill van rajta hűtő, csak 85fokon megy... de nincs pénzem uj hűtöre hiszen ez is uj, de nem jó...
2009. aug. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ceri ***** válasza:
hát nem is tudom, de ha rábarkácsolsz egy hűtőt, lehet, hogy ez elég indok lesz a boltnak, hogy ne cserélje gariban ha mégis elromlana. Viszont ha nincs ház hűtőd, akkor azt tehetnél be. Talán az lenne a legjobb, ha még garisan elfüstölne.
2009. aug. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"nekem sajnos a processzorommal van ilyen probléma. ill van rajta hűtő, csak 85fokon megy... de nincs pénzem uj hűtöre hiszen ez is uj, de nem jó..."


Szerintem az új hűtő felszerelésénél a hűtőpaszta lemaradt a cpu-ról, vagy esetleg nem illeszkedik teljesen rá a hűtő talpa a cpu-ra.

2009. aug. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
akkor megpróbálok mindent ház hűtő, vagy vga hűtő...köszia válaszokat
2009. aug. 13. 21:38
 9/10 anonim ***** válasza:

Elvileg a magnak ki kell bírnia a 110 fokot is. A hardveres védelem 120-nál kapcsolja le a kártyát. Köztudott hogy az ATI/AMD kártyák jobban melegednek mint az Nvidiák.

Szerintem tegyél rá egy alap léghűtést. Azzal tuti nem fog villogni a kép.


B

2009. aug. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90 fokon már hibásodik.
2012. dec. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!