Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy rendezzem le magamban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy rendezzem le magamban, hogy ki merjem próbálni?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok és egyedül csak azt szeretném kipróbálni,hogy milyen bekapni egy másik fiú vagy férfi farkát.


Csak mindig azon jár az agyam,hogy oké,hogy más nem tudja mit csináltam,de en mindig tudni fogom. Pedig régóta ez a dolog.:)


Volt pár lehetőségem rá,de mindig vissza vontam.


2019. jan. 25. 17:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
3%
Hát akkor nem kell bekapni ha ellenkezik a szervezet. Divatból nem kell nyalintani.
2019. jan. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nalam ez nem divatból van.:D
2019. jan. 25. 17:22
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Na ez engem is érdekelne
2019. jan. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha késztetést érzel rá,akkor ki kell próbálni.Vagy bejön vagy nem.
2019. jan. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Gyere és próbáld ki velem ;)

25F Bp

2019. jan. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass az elsőre! Próbáld ki! :)
2019. jan. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
en is igy voltam,de ki klel probálni,mert örökké benned lesz es az is frusztráltságot okoz a jövöben,,kiprobálod ,eldöntöd jo volt-e,azt kész,ha nem,akkor maradsz hetero,semmi probléma,egyszer élünk,a,sex az jo..nem szabad bünös dlogként gondolni rá..és lehet nagy baratsagok is szuletnek ,amik hozzátesznek az életedhez pozitivan
2019. jan. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés az, hogy akkor gondoltad meg magad, amikor már ott voltál, és láttad az álló nemi szervet, vagy pedig akkor, amikor egy jelentkezővel találkozót lehetett volna lebeszélni? Mert az utóbbi inkább csak bátortalanság.
2019. jan. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha nem próbálod ki, soha nem fogod megtudni, hogy milyen érzés. Én is sokáig hezitáltam, aztán egyszer eljött a nagy pillanat, és megtettem. Nem bántam meg, és azóta is szívesen csinálom.
2019. jan. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Még ha az orál is izgat, ne végj bele rögtön a mélyvízbe.

Olyat keress, akinek kiverheted a farkát, ehhez nem kell akkora bátorság, és ha már látod a szépen ágaskodó falloszt, ott helyben már könnyebben ráveszed magad arra is, hogy ne csak a kezeddel játszadozz rajta.

2019. jan. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!