Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lennék ha izgat mással...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lennék ha izgat mással vagy egymásnak verni?

Figyelt kérdés
Nálunk általánosban ez rendszeres volt 6. osztálytól. Azonban gimiben már kimaradt, mert más összetétel volt, stb. Azonban engem most is izgat vmiért. Azon törtem a fejem, hogy ez biszexség? Másnak is volt ilyen?

2019. jan. 22. 15:15
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
96%

Az lehet hogy nem oké hogy egy 12 éves gyerek már szexuális életet él, de ez függetlenül attól hogy fiú/lány és fiúval vagy lánnyal csinálja így van. De egy 18 éves srác had csinálja már amit akar, mégis mit árt neked azzal? Semmi baj nincs vele. Léteznek meleg és biszex emberek, mindig is léteztek, normális szexuális orientáció. Szerencsére már rájöttek az emberek hogy nem betegség, nem is úgy van számot tartva.

Te meg rettenetesen homofób vagy, ez a hozzáállás pont homofób.

2019. jan. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
2%
Uristen ne orjitsetek mar meg mi az hogy teherbe ejt egy 6.-as lanyt??? :D egyreszt nem mondtam hogy az rendben lenne ha lannyal csinalta volna ugyanezt, csak h azert az vhol erthetobb, masreszt egy 6.as lany joesellyel meg nem is menstrual es fiu spermaja se all meg helyzet magaslatan 6.as korban. hat szetsirom magam, sztem ti mind ilyen 15-16 eves gyerekek vagytok. En vagyok hulye mit keresek ezen az oldalon. Koszonom nektek ezt a sok kiborito marhasagot legalabb tobbe nem is nezek effele az oldala fele :D
2019. jan. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
96%

Direkt sarkítottam de mindegy. Látom nem esett le.

Amúgy megjegyzem 11 évesen kezdtem menstruálni.

2019. jan. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
85%

Abban egyetértünk hogy 12 évesen ez még korai. Abban már nem értünk egyet hogy szerinted lány fiú között elfogadhatóbb. Csak azért gondolod ezt mert homofób vagy. Én értem mire akartak rávilágítani, amúgy nem lehetetlen, hallottam hogy történt már ilyen nagyon fiatalkori terhesség. Ha meg kiszámolom, 6.ban 12-13 voltam, pont akkor jött meg először.

Valamikor ennyi idősen volt az első csókom, és sok másik lányhoz hasonlóan egy barátnőmmel "gyakoroltuk". Hetero vagyok és teljesen normális. :D

2019. jan. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
95%
Velem is volt ilyen,13 éves korom körül. Azóta is izgat. Ez enyhe biszex hajlamra utal, de szerintem nem olyan nagy probléma ez. Egyszer élünk, azt kell csinálni ami jól esik! Lehet hogy sokan elítélik,nem is kell elmondani mindenkinek. Aki vevő rá, azzal kell beszélgetni erről és kiélni vele a vágyakat.
2019. jan. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg nem érzel késztetést arra, hogy bekapd másoknak, vagy hogy análisan kielégítsrnek/kielégíts másokat addig sztem nem igazán vagy biszex. Nyitott heteronak tartom magam, én is élveztem a közös masztit, de csak a magunkét fogtuk. Esetleg belemennék hogy nyújtsak egy segéd kezet de de itt meg is állt a történet. Attól még mindig a punci lesz az igazi, de ha nincs... akkor marad a kezem vagy más keze ha éppen van.
2019. febr. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!