Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miről lehet felismerni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről lehet felismerni egy lányról hogy biszex/leszbi?

Figyelt kérdés
Úgy értem van egy tipikus mozgásuk vagy kinézetük vagy beszédstílusuk? Egy állítólag hetero lányról, aki lányos lány, tehát lányosan öltözködik stb. miből jöttök rá, hogy titkon biszexuális/leszbikus vagy van rá hajlama? Mik a "jelei" ennek?

2019. jan. 21. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van egy tipikus mozgásuk xDd nem egy másik fajról van szó...
2019. jan. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
😂 Jó na, nem tudtam máshogy leírni
2019. jan. 21. 13:56
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyen vagányabb, lazább, szabad gondolkodású lányokról mindig feltételezem hogy van bennük hajlam, és sokszor bejön. De nyilván hetero lány is lehet ilyen az a baj. Vannak sztereotípiák a kinézetüket illetően, de erre sem lehet alapozni, hiába mondom hogy a hüvelykujjon a gyűrű az ennek a jele, lehet hogy egy hetero lány is visel ott gyűrűt, és azt sem tudja mit jelent csak ott tetszik neki. Másik példa rövid haj. Pont nem ismerek egy biszex vagy leszbikus lányt akinek rövid haja van. Most csak két hülye példát hoztam, de elmondhatnám ugyanezt a kockás ingről, tetkókról, macskatartásról akármi. Ezek nagyon megtévesztőek lehetnek, mert hetero lányoknak is simán tetszhetnek ilyen dolgok, és attól mert valaki bi vagy leszbikus sem fog feltétlen szivárványzászlót lobogtatni.

Inkább olyanokra figyelj hogy hogy viselkedik a környezetedben, szokott e nézni, keresi a társaságod, esetleg próbál flörtölgetni stb. Már ha rólad van szó.

Hozd fel mondjuk a témát és figyeld meg hogy reagál.

2019. jan. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szinte minden lánynak vannak hajlamai erre. Csak a megfelelő közeledés, és kisugárzás kell, és kavarásig eljuthatsz akárkivel. A szex már húzósabb, oda tényleg komolyabb hajlam kell.


Pár segítség: általában a sok piercing, tetkó, színes haj kombó biszex, vagy erősen nyitott lányt takar, főleg kockás inggel. :D Meg sok karkötő. Természetesen NEM minden ilyen lány bi/leszbi, csak azt vettem észre hogy nagy arányban. :)

2019. jan. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem még senkisem kérdezte meg biszex vagyok e vagy mondta rám ( pedig igen) és sok jelző igaz rám amit a 3.4. írt.


Szerintem nincs pontos "recept" arra hogyan néz ki egy bi/lezbi lány

2019. jan. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó leszbi nem lezbi.
2019. jan. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hogy ezt írom, de senkiröl nem tudhatod. Én leszbikus vagyok és nincs rövid hajam, sem tetkóim sem piercingem, de még csak a stílusom sem olyan "laza" rólam eddig egy ember volt aki megmondta anélkül, hogy én mondtam volna neki. és az elözö kommentekben emlitett "jelek" nagyon sok hetero lányra igazak.

(Sajnos. pedig én is nagyon örülnék, ha lenne valami, amiböl tutira meg lehetne mondani.)

2019. jan. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Bummer ***** válasza:
100%

Nincs biztos 100%-os módszer, csak ha megmondja.

Amúgy tényleg érdekes, itt olvasva az összes jellemzőt leszbikre és bi csajokra, minden ilyen ismerősöm rendelkezik ezek valamelyikével, van amelyik minddel (sok piercing, színes haj, kockás ing, gyűrű, karkötők, macska, néhány rövid haj, stb.).

De van heteró is aki fiús beütésű, tüsi hajú, ékszer mániás, macskája van.

2019. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

rólam mindenki azt feltételezi... pedig nem. sőt, kb egyik nemhez sem vonzódom igazán.

ki merem mondani amit gondolok, sokszor nem is finoman. nem vagyok ilyen gyámoltalannak tűnő sem. elég fiúsan öltözöm(a kényelem a legelső dolog számomra ebbe meg nem férnek bele a szoros, fodros cuccok) és nem sminkelek feltűnő, erős színekkel(nem is festem a szemem). vannak tetoválásaim, piercingjeim(bár az már nem látszik kívülről).

ezek pl. ilyen tipikus sztereotípiák, de legtöbbször marhára tévesek.

2019. jan. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

Üdv, biszex lány vagyok.

Világ életemben hosszú hajam volt, mindig is taszított a rövid, - nincs se tetoválásom, se piercingem, és gyűrűt egyáltalán nem is viselek egyik kezemen se.

Bármilyen meglepő, jóval nőiesebben és elegánsabban szeretek öltözködni, mint a megvérbelibb hetero barátnőim.

Utálom magamon a tornacipőket, az egybeszabott sátorszerű dolgokat, a túl sportos öltözéket.

Sokkal fontosabbak számomra az esztétikumok mind öltözködésben, beszédben, viselkedésben.

Van egy olyan beszédstílusom, kisugárzásom ès kiállásom, amilyen a környezetemben tényleg nincs senkinek, vagy ha bárkin észlelek hasonlót, én is gyanakodni kezdek.

Ha férfiakra gondolok, akkor a “tipikus szexi pasik” jönnek be, ha pedig lányra, akkor a hozzám hasonló nőiesekre maszkulin beütés nélkül.

2019. jan. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!