Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mibol/hogyan lehet ranezesre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mibol/hogyan lehet ranezesre felismerni egy leszbit vagy egy biszex csajszit? :O

Figyelt kérdés

Mik azok a dolgok amikbol le lehet venni h melyik kategoriaba tartozik?!

19/L


2018. ápr. 20. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt a kategóriák közt is van átjárás, másrészt adott esetben egy heteró csajt is fel tudsz csípni. Egyébként miért kellene ránézésre megállapítani valakiről, hogy hová tartozik? (Nem lehet amúgy.) Ha akarsz tőle valamit, úgyis odamész hozzá és beszélgetsz vele, akkor meg előbb-utóbb kiderül.
2018. ápr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Biszex csaj vagyok. Nem mondanád meg ha nem árulom el. 21 éves vagyok és csak 4 ember tudja rólam, azok is azért mert elmondtam nekik...
2018. ápr. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2.! Enis biszex csaj vagyok.

19eves. :)

Tegnap mentem az utcan leszolitottam 2 csajt h van e ongyujtojuk aztan elkezdtunk beszelgetni es igy megkerdeztek h bi vagy e.. mondtam igen de most lattam oket eloszor. Meg en se hiresztelem hogy bi vagyok csak paran tudjak:) elvileg latszik is meg megereztek:D

2018. ápr. 21. 21:31
 4/4 anonim ***** válasza:

#3

Ha az öltözködésed és esetleg azon egy kitűző, vagy egyéb jel nem utal rá, akkor nem látható. A megérzés működhet, de nem ad 100%-os találati biztonságot.

2018. ápr. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!