Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miről lehet felismerni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről lehet felismerni egy lányról hogy biszex/leszbi?

Figyelt kérdés
Úgy értem van egy tipikus mozgásuk vagy kinézetük vagy beszédstílusuk? Egy állítólag hetero lányról, aki lányos lány, tehát lányosan öltözködik stb. miből jöttök rá, hogy titkon biszexuális/leszbikus vagy van rá hajlama? Mik a "jelei" ennek?

2019. jan. 21. 13:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia, én is biszex vagyok és semmmi nem jellemző rám a fent említettekből a piercingen kívül. Ilyenekre szerintem nagyon ne alapozz. Azt sajnos nem tudom megmondani hogy lehet rájönni. Talán érezni kell. Azt is érzi az ember ha bejön egy pasinak szerintem lánynál is így van.
2019. jan. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!